Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] [B5 AFN] My bitch a4


nowekbdg

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie Ty nakleiłeś naklejkę klubową... :decayed::disgust: No i popraw ten zderzak przedni na ślizgach :sick3: A felga... średnio mi się widzi :( Zrób fotki w dzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no felgi mi jakoś nie leżą ale złe tez nie są... po prostu nie do tego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi nie do tego samochodu. Po za tym 18 i standard zawias?? :no: A te głosniki w tylnich drzwiach to ześ doj*b***ał...wieksze nei wlazły?

Po za tym chyba dobra baza do modów, a przynajmniej tak mówią. jedyne co mi sie podoba, to kolor, i ciekawe te oświetlenie pod maską,. tylko ja nie wsadziłbym neonu, tylko dwie lampki takie ak są w środku i jakieś diody led białe. byłoby duzo lepiej.. Albo biały neon, bo chyba swiatlo lepsze.Inna sprawa że niechlujnie to zamontowałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias jest w planach.... głośniki są póki co.Będą ori boczki pod elektryczne szybki.A co do listwy led będzie inna biały ciepły obecnie jest biały zimny na foto widać ze niebieski w rzeczywistości jest inaczej.Lato nadchodzi będzie wszystko dopracowywane.Co te felg rzecz gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias jest w planach.... głośniki są póki co.Będą ori boczki pod elektryczne szybki.A co do listwy led będzie inna biały ciepły obecnie jest biały zimny na foto widać ze niebieski w rzeczywistości jest inaczej.Lato nadchodzi będzie wszystko dopracowywane.Co te felg rzecz gustu

Spoko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie masz problemu z ocieraniem opony z przodu o zwrotnice przy ET43 i oponie 235/40/18 ? Jaka masz szerokosc felgi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...