Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Jak zwiększyć obroty????

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

czy możecie mi napsać lub przesłać link jak zwiększyć obroty silnika za pomocą vag-u? w 2.5 tdi

mam u siebie 690 a powinno być minimum 740.

szukałem na forum ale nie znalazłem konkretów.

Opublikowano

silnik/adaptacje/kanal 01-mozesz potrzebowac loginu,zeby tam wejsc :wink4:

Opublikowano

silnik/adaptacje/kanal 01-mozesz potrzebowac loginu,zeby tam wejsc :wink4:

na 99% bedzie potrzebny login ... ale najpierw niech sprawdzi ten 1% ... ;)

Opublikowano
  • Autor

Panowie a skąd wziąść login?

Opublikowano

najpierw niech sprawdzi ten 1% ...

...ja mam ten jeden-w AVJ nie trzeba... :wink4:
Opublikowano

silnik/adaptacje/kanal 01-mozesz potrzebowac loginu,zeby tam wejsc :wink4:

na 99% bedzie potrzebny login ... ale najpierw niech sprawdzi ten 1% ... ;)

Nawet na 100% :wink4:

26242 26262 lub 26261.... :wink4:

to są loginy ....jeden z nich na pewno zadziała

no i opcja szukaj...http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t105499.0.html;highlight=dawka+startowa

u Siebie zrób to na kanale 02

Pozdrawiam Paweł

Opublikowano
  • Autor

silnik/adaptacje/kanal 01-mozesz potrzebowac loginu,zeby tam wejsc :wink4:

na 99% bedzie potrzebny login ... ale najpierw niech sprawdzi ten 1% ... ;)

Nawet na 100% :wink4:

26242 26262 lub 26261.... :wink4:

to są loginy ....jeden z nich na pewno zadziała

no i opcja szukaj...http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t105499.0.html;highlight=dawka+startowa

u Siebie zrób to na kanale 02

Pozdrawiam Paweł

a czemu na kanale 2 ?

mi chodzi o ustawienie wolnych obrotów bo na rozgrzanym silniku są za niskie

Opublikowano
a czemu na kanale 2 ?

mi chodzi o ustawienie wolnych obrotów bo na rozgrzanym silniku są za niskie

eeh :confused4:...Poniewarz wolne obroty ustawia się w adaptacjach na kanale 02 :cool1:

Zresztą dla przypomnienia i edukacji:

wybierami 1-engine

11 login i tu wpisujemy zaleznie od silnika 12233( sa tez inne loginy)

10 adaptacja

W adaptacji zaczynamy od

1 wplywa na dawke paliwa na wolnych obrotach i czym jest mniejsza (wtedy dostaje wiecej paliwa)tym auto szybciej sie zbiera i lepiej reaguje na dodawanie gazu, nalezy pamietac aby nie ustawiac mniejszej niz 2,2 mg

2 ustawiamy wolne obroty silnika

3 wspolczynnik wypelniania EGR (podajac graniczne wartosci mozna go wylaczyc calkowicie)

4 nie

5 dawka startowa ma wplyw na uruchamianie silnika i w tym przypadku czym mniejsza tym dostaje wiecej paliwa

Nalezy pamietac , ze przed zmianami zapisujemy wartosci jakie byly wczesniej a poz zmianie robimy test jak sie silnik zachowuje (test jest nad save ). Powodzenia w testach

I użyj w końcu opcji "szukaj"

Opublikowano
  • Autor

Panowie

zwiększyłem wolne obroty z 690 na 740

dawka paliwa na wolnych 5,2 .

i tu 1. pytanie czy dawka paliwa jest odpowiednia czy ją obniżać?

2. czy kąt wtrysku ma coś wspólnego z mocą ? ( z tego co się orientuję to nie ma nic wspólnego)

3.zauważyłem też że przepływka za dużo podaje 340 na wolnych obrotach

auto ma 260 nm więc cały czas brakuje mi ok.50 nm.

Opublikowano

.zauważyłem też że przepływka za dużo podaje 340 na wolnych obrotach

auto ma 260 nm więc cały czas brakuje mi ok.50 nm.

zeby to zbadac-potrzeba logi zrobic,nie da sie zgadnac i jeszcze trafnie zgadnac... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.