Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Problem ze spalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam audi 2.6 benzynka v6 automat spalanie jest dosc duze poniewaz w miescie wychodzi od 15-17 a na trasie ok 13,3 litra sa to wyniki przy spokojnej jezdzie nie wiem co zrobic.......czy podlaczyc do kompa w jakims serwisie czy moze to byc uszkodzona sonda lambda help

Opublikowano

masz spalanie na niezlym poziomie jak na v6 w automacie przy obecnych mrozach. ja mam ok 11 litrow...

Opublikowano
  • Autor

no to co jest nie chalo?????????[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 17:54_________________________________________________to spalanie jest dobre czy nie doobre heh :no::rolleyes:

Opublikowano

wszystko halo

Opublikowano
  • Autor

moglem kupic w takim rrazie 4,2 :evil::tongue4:

Opublikowano

nom paliłby 20-22 przy obecnych mrozach w miescie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

zyjmy zasada bydle musi jesc :naughty: dzieki za odp

Opublikowano

moglem kupic w takim rrazie 4,2 :evil::tongue4:

uwierz mi 4,2 ma większe spalanie ale moje poprzednie a4 2,4 v6 q paliło 17 l przy manualu
Opublikowano
  • Autor

duzo ale chyba dlatego ze to quatroo

Opublikowano

duzo ale chyba dlatego ze to quatroo

nie, v6 tak mają a 2.6 były dość paliwożerne ale za to niezniszczalne.

na wszelki wypadek sprawdź lambdę ale moim zdaniem już wiele mniej palić nie będzie

Opublikowano

a mi nigdy tyle niepaliło ! sprawdz po kolei lambda czujnik temp jak tam wogole temp na blacie ile masz? czujnik tmp dolotu powietrza swiece, wszytsko ma wpływ

Opublikowano
  • Autor

wlasnie tak myslalem ze to moze byc lambda i tak myslalem ze raczej pojade do fachowcow niech pod kompa podlacza bo jedni mowia ze spalanie jak na v6 normalne a inni znowu ze maja 2.8 quatroo i mniej im pali

Opublikowano

bo 2,8 mniej pali, najmniej z wszystkich benzynowych v6[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 00:04_________________________________________________mnie 2,8 w a6 c5 paliło mniej niż 2,4 w b5 o 2 litry po mieście

Opublikowano

masz spalanie na niezlym poziomie jak na v6 w automacie przy obecnych mrozach. ja mam ok 11 litrow...

Ostatnie moje tankowanie, oczywiscie do pelna... niecale 11 l - na 472 km tylko 40% to trasa (glownie tylko odcinki 15 km)... nie wiem czy 14 l w trasie i 17 l w miescie to normalny wynik jak na 2.6 V6. Kazdy kto nie mial ABC twierdzi ze pali wiecej od 2.8, ze strasznie paliwozerny... ja na wlasnej skorze przekonalem sie ze to tylko 'opowiesci dziwnej tresci'. Historie mojego spalania mozna sprawdzic odkad mam samochod klikajac w podpis (ten ze sr. spalaniem)... nie spalil mi nigdy 13l.... tylko ze ja jezdze po 50tysiecznym miescie i nie stoje w korkach, staram sie zmieniac biegi przy maks. 2500 obr/min a sprzegla uzywam w ostatniej chwili dojezdzajac do swiatel/skrzyzowania - hamuje silnikiem. Zauwazylem ze autko mniej pali po zmianie filtra powietrza i zmianie opon na michelin energy.

Opublikowano
  • Autor

gdzie w lublinie moge pojechac zeby podlaczyli do vaga????????

Opublikowano

Na VAGu w tym motorze nic wielkiego nie sprawdzisz ale jesli podejrzewasz lambde to jak najbardziej VAG zczyta wartosci.

Opublikowano
  • Autor

mysle ze lambda jest moim faworytem co do usterki ale nie jestem pewnien wiec wole sie upewnic[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 22:14_________________________________________________ale jednak moze zaczne od zmiany filtra powietrza moze to to? :> tylko pewnie nie bede wiedzial jak to zrobic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.