Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czajo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. :good:Zajebi*ty zakup
  2. a moje 2.6 v6 pali 13,3 trasa 15-17 miasto przy spokojnej jezdzie za ciekawe wyniki to nie sa
  3. czajo odpowiedział(a) na czajo temat w Audi A4 B5
    mysle ze lambda jest moim faworytem co do usterki ale nie jestem pewnien wiec wole sie upewnic[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 22:14_________________________________________________ale jednak moze zaczne od zmiany filtra powietrza moze to to? :> tylko pewnie nie bede wiedzial jak to zrobic
  4. czajo odpowiedział(a) na czajo temat w Audi A4 B5
    gdzie w lublinie moge pojechac zeby podlaczyli do vaga????????
  5. czajo odpowiedział(a) na czajo temat w Audi A4 B5
    wlasnie tak myslalem ze to moze byc lambda i tak myslalem ze raczej pojade do fachowcow niech pod kompa podlacza bo jedni mowia ze spalanie jak na v6 normalne a inni znowu ze maja 2.8 quatroo i mniej im pali
  6. czajo odpowiedział(a) na czajo temat w Audi A4 B5
    duzo ale chyba dlatego ze to quatroo
  7. czajo odpowiedział(a) na czajo temat w Audi A4 B5
    zyjmy zasada bydle musi jesc dzieki za odp
  8. czajo odpowiedział(a) na czajo temat w Audi A4 B5
    moglem kupic w takim rrazie 4,2
  9. czajo odpowiedział(a) na czajo temat w Audi A4 B5
    no to co jest nie chalo?????????[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 17:54_________________________________________________to spalanie jest dobre czy nie doobre heh
  10. witam mam audi 2.6 benzynka v6 automat spalanie jest dosc duze poniewaz w miescie wychodzi od 15-17 a na trasie ok 13,3 litra sa to wyniki przy spokojnej jezdzie nie wiem co zrobic.......czy podlaczyc do kompa w jakims serwisie czy moze to byc uszkodzona sonda lambda help
  11. witam wszystkich audi a4 2.6 avant *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.