Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy ta opona jest dalej bezpieczna?


szogunek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta opona jest wciąż bezpieczna? Zdjęcie z pęknięciem...

Około 2 miesięcy temu kupiłem opony do przodu... słaba firma... Heros czy jakoś tak... opona bezdętkowa

W dniu dzisiejszym zauważyłem dziwne zjawisko... mianowicie pęknięcie, dołączam zdjęcie..

Proszę o opinię czy ta opona wciąż jest bezpieczna... co może się zdarzyć jeżdżąc na tej oponie... i czy przegląd bym przeszedł z tą oponą.... ;-( Czy gwarancja byłaby jeszcze na tą oponę...?

1c2hf9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pęknięcie wygląda na poważne. Radzę Ci jechać do wulkanizacji by to naprawili. Ja w ostatnio zimę złapałem gwoździa i nie wiedząc o tym gdy wchodziłem w zakręt zarzuciło mnie. Dobrze że odbiłem się tylko od krawężnika. Pomijam fakt, że była śnieżyca i 4 nad ranem. Lepiej uniknij tego i napraw to bo możesz mieć mniej szczęścia.

Ps. Co do gwarancji to musisz zapytać w wulkanizacji jaka jest przyczyna tego ubytku. Jeśli to wina fabryczna to obejmuje to gwarancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie mniejsza rysa nie przeszła przeglądu :wink4:

a boku opony sie nie naprawia , także opona do wymiany na nową lub dobrą używke :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie mniejsza rysa nie przeszła przeglądu :wink4:

a boku opony sie nie naprawia , także opona do wymiany na nową lub dobrą używke :gwizdanie:

Dokładnie guma na złom i poszukaj może gdzieś dobierzesz używkę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozez jezdzic i kilka sezonow i nie bedzie problemu, a moze Ci na pierwszym zakrecie strzelic.

Ja bym nie ryzykowal i poszukal albo uzywki albo naprawil ja.

Sa ludziska co naprawiaja takie dziury takim specjalnym sznurkiem, kosztuje to co prawda 70-90pln ale opona uratowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa ludziska co naprawiaja takie dziury takim specjalnym sznurkiem, kosztuje to co prawda 70-90pln ale opona uratowana.

-ja bym takiej oponie juz nie ufał :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście miałem większe pęknięcie na oponie continental letniej, wulkanizator radził wymianę dla świętego spokoju, wymieniłem po 2 miesiącach, ogólnie jak nie doszło pęknięcie do wzmocnienia to niby się nic nie dzieje ale ryzyko istnieje... jeśli nie masz kasy na razie to patrz czy nie robi się "bania" i zbieraj na oponkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...