Treść opublikowana przez paradaisee
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza, jaki typ LED-ów ?
zamontowałem białe LED przy oświetleniu wnętrza efekt bardzo ładny. teraz czekam na dostawe diod i montuje je w bagażniku i przy tablicy rej. naprawde polecam. :>
-
[B5 ADP] Brak Ogrzewania
miałem rok temu to samo chciałem wymienić nagrzewnice i nagle ku mojemu zdziwieniu zaczęło grzać. moim zdaniem to problem z nagrzewnicą czegoś jej brakuje że nie działa tak jak ma. podjedź do mechanika i się spytaj co może być nie tak.
-
[B5 ADP] Paliwożerność
nigdy.! mój bierze max 10 przy krótkich trasach w lato przy klimie to 8-9. zgodze sie z faktem iż motor nietrafiony konstruktora na drzewo i powiesić ale żeby 15l spalał to przesada. moim zdanie to problem z przepustnicą.
-
[ALL B5] Czym to uprać ten rodzaj tapicerki w A4 B5?
ja swoją tapicerkę wymyłem zwykłym płynem do mycia naczyń i gąbka na trudniejsze plamy jak u kolegi w temacie stosowałem szczoteczkę do zębów plamy zeszły. a raz w roku można swojej niuni zafundować dobrą kosmetyczkę
-
[ALL] Czy ta opona jest dalej bezpieczna?
wymień lepiej oponę na nowa. zdrowie ważniejsze niż te parę złotych wydane na nową oponę
-
Dakar 2014
nie jesteś jedyny też śledzę poczynania polaków z uwagą.
-
[ALL B5] Jakie lampy tyl do bialłgo auta
nr 2 będzie się ładnie komponować z całością nie rzuca się w oczy a i ładnie wygląda. chyba że wolisz coś co konkretnie się prezentuje to 6. ale ja osobiście montowałbym 2 pozdro.
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych 16-stkach? Oryginał czy podróba?
popieram.!
-
[B5 ADP] Skaczące obroty - problemu ciąg dalszy
panowie że się wtrącę w temat zna ktoś nr seryjny wężyka do odmy.? a co do falujących obrotów mam ten sam problem lecz mechanik stwierdził iż to winna nieszczelnego wężyka z odmy i po wymianie powinno to ustąpić a druga sprawa to może być wina przepustnicy.
-
[B6 AWX] Problem z alarmem czy to wina tego urządzenia?
jaka może być przyczyna tego że alarm bardzo cicho powiadamia o tym ze jest aktywowany lub dezaktywowany.?
-
[B5 ADP] Problem z uruchomieniem
mam ten sam problem ale tylko na zimnym silniku. z tego co pytałem ludzi to opcje sa 2 albo gdzies nagromadziło sie troche wody i trzeba wlac do baku z 100mililitrów denaturatu albo cos świece sa nie teges. zreszta jutro bede u mechanika to spytam goscia oco kaman
-
[B6 AKE] Zmiana radia
wejdzie ci ale musisz sobie kupic ramki do nowego radia bo orginalne jest wieksze od pioneera takie cos : http://www.allegro.pl/item694239202_ramka_radiowa_audi_a4_do_99r_zobacz_jaka_jakosc.html
-
[ALL] Kaseta od odtwarzacza kasetowego jako MP3
Zrezygnować z tego szajsu i kupić choćby kabelek Aux-in nawet nie wiedziałem że takie coś istnieje ale od czego jest forum wkońcu
-
[ALL] Kaseta od odtwarzacza kasetowego jako MP3
tez mam ta kasetę i strasznie mi przerywa dźwięk tzn. co chwile obraca mi kaseta tak jakby cos blokowało te tryba w środku ;/ macie może jakiś sposób na to ?
-
[B5 AFB] Radio Sony Oryginalna Tuba niegra
widocznie na fm jest lepszy (czystszy) sygnał niż na cd, jak odtwarzasz cd to radio musi obsłużyć silniczki laser itd.
-
[B6 AWX] Samochód stracił dynamikę - czy przyczyną mogą być szersze opony ?
do wszystkiego trzeba sie nauczyć i przywyczaić ale zeby moc tak spadła po zmianie opon to coś chyba nie tak.? po 1 może i te 34 kg dodatkowej wagi. ale po drugie zobacz jak się będzie auto zachowywało po zmianie na zimówki. a później pobaw sie z vagiem
-
[B5 AHL] Nie działa klimatyzacja
wymień czynnik i powinno być ok.
-
[B5 AFB] Radio Sony Oryginalna Tuba niegra
a masz do tego jakiś wzmacniacz chodzi mi o tube?? bo być może radio nie wydala i sygnał jest za słaby. miałem kiedyś ten sam problem i gdy kupiłem wzmacniacz to problem znikł
-
[ALL B5] Klimatyzacja nie działa
jeżeli wyskakują ci takie komunikaty to najwyraźniej coś padło w tej sprężarce. Jeżeli była ona regenerowana to widocznie coś znów się spieprzyło, jeżeli pisze zwarcie to na pewno coś jest nie tak ;p za link dziękuje przyda się choć z zakupem wstrzymam sie do jesieni bo narazie i tak ona sie mi nie przyda w końcu lato jest a może Twój problem załatwił by zwykły przegląd klimatyzacji kosztuje to chyba z 80zl a będziesz wiedział co ci właściwie padło i może dasz rade sam sobie to zrobić
-
[ALL B5] Klimatyzacja nie działa
może masz jakąś rurkę nieszczelna i płyn ci porostu wycieka albo masz jakis kabel uszkodzony.? weź porostu w walna chwilę zasiądź przy klimie i po kolei włączaj funkcje może sam dojdziesz do tego co sie popsuło.? sam czasem mam problemy z klimą. po prostu sie nie załancza ale wtedy wystarczy zgasić silnik i włączyc go ponownie a wszystko startuje i jest ok.? nie orientujesz sie może ile kosztuje nagrzewnica bo moja padła xD .?
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
godzina roboty efekt bombowy :> gratuluje pomysłu.!
-
[B5 1Z] Jakie zaciski, tarcze, klocki do mojej A4 ?
wiem z własnego doświadczenia ze zmiana klocków bez zmiany tarcz, ewentualnego tłoczenia lub szlifowania jest bezsensowna, po zmianie samych klocków moje tarcze byle przez nie szlifowane a smród był okropny xD dziw ze mi sie kołpaki nie zapalił
-
[ALL] Jakie felgi
wszystko sie sprowadza do tego jak ktoś jeździ (cytuje opnie forumowiczów) więc przy mojej jezdzie to bym musiał mieć 15 które obecnie mam ale jak sie przyglądam im to mi sie wydaje ze maja one z 13" i jeżdżę na za dużej opinie teraz szukam 17" tylko mam dziwna obawę ze mi będa tarły o nadkole
-
[ALL] Jakie felgi
może zacznijmy temat co lepsze na polskie drogi a nie co lepiej wygląda chciałbym usłyszeć opinie użytkowników 17" lub 16" na seryjnych zawiasach jak im się jeździ i tych którzy obniżyli swoje bryki
-
[ALL] Jakie felgi
dzięki chłopaki za pomoc.! teraz pozostało mi tylko poszukać porządnych 17" :> a tak przy okazji znacie może jakiś dobry sklep z akcesoriami do A4 w okolicy Tarnowskich Gór Katowic lub Bytomia.?