Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Odpala i gaśnie


Armani85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo prosze o wasza pomoc opowiem wszystko co i jak w sobote odpalilem audi normalnie wszystko przestawilem potem przelozylem aku do forda i ford mi rozladowal aku cala sobote do teraz auto bylo nie odpalane bez aku kupilem nowy pokrecil troche i odpalil na minute poczym zgasl i migala kontrolka oleju potem znow odpalil juz na 2 minuty i znow zgasl i znow kontrolka oleju miga za 3 razem juz wogole nie odpala co sie dzieje? dzis niedziela nigdzie mechanikow niema :(

[mod]człowieku pisz po polsku bo to jakis totalny bełkot...nie wiadomo o co ci w ogóle chodzi :blink:[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem, czy ta kontrolka od oleju przy dłuższym kreceniu ma prawo migac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem, czy ta kontrolka od oleju przy dłuższym kreceniu ma prawo migac?

gdy długo kręcisz rozrusznikiem to kontrolka może migac gdyz silnik jest w ruchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze jak są mrozy i świece masz spalone te będzie odpalał brzydko i długo

po drugie pytanie czy masz zimowe paliwo i czy wymieniałeś filtr paliwa [w nim może być woda i po prostu zamarzła]

po trzecie jaki kupiłeś ako? Ma przynajmniej 72 Amh?

po czwarte czy odpalałeś z wciśniętym sprzęgłem, jeśli tak to dobrze, bo silnikowi lżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzanie chodzil ale za pierwszym razem gdy pochodzil nie cala minute za drugim razem jak odpalil to lepiej chodzil ale znow zgasl po 2 min aku jest 75tka[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 12:57_________________________________________________Probowac dalej czy lepiej nie krecic zeby nic nie zepsuc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze dolac troche denaturatu albo benzyny?[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 13:13_________________________________________________wepchne go do garazu przykryje jakimis szmata cos pokombinuje co jeszcze doradzicie? a jak nic nie pomorze to jutro o 10 mechanik:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem, czy ta kontrolka od oleju przy dłuższym kreceniu ma prawo migac?

gdy długo kręcisz rozrusznikiem to kontrolka może migac gdyz silnik jest w ruchu

Dobra a czy to normalne ze w czwartek sprawdzałem poziom oleju, bylo w sumie juz pod koniec tej kreski na bagnecie, pojechałem w sobote po olej kupiłem taki sam, dzis rano odpalam samochód i wlasnie wyskoczyła mi ta kontrolka od oleju, i w ogole nie odpalil a krecilem go dosc długo, dałem sobie spokuj. Patrze a na sniegu pod tlumikiem pełno sadzy :confused4:

dodam ze to moj 1 diesel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pomoze mi to jezeli juz gdzies tam w ukladzie ropa mi zamarzla?[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 22:48_________________________________________________Mechanik znajomy powiedzial ze musze spuscic rope z baku i wymienic filtr paliwa jako ze on nie mial czasu to tylko powiedzial co mam zrobic teraz prosze tutaj o jakas rade gdzie jest ten filtr paliwa w jakim miejscu wytlumaczy mi to ktos mniej wiecej i jak mam niby spuscic ta cala letnia rope?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, wstaw do kogos do garażu jeśli nie masz swojego, wstaw tam farelke czy dwie czy trzy ile masz, jak nie to można najtańsze kupić po około 20zł i niech się grzeje z godzinę-dwie w garażu, jeśli zamarzło to odmarznie wszytko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze lepiej wymienic ten filtr dla swietego spokoju?[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 23:07_________________________________________________Koledzy gdzie znajduje sie filtr paliwa musze jutro go wyciagnac i spradzic czy nie mam tam "kaszki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...