Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i co takie marne drzewko będziemy mieli :cool1:Prezes ja wiem że ty może masz w domu już prawie obumarłą choinkę ale na forum niech będzie porządna :decayed:

Opublikowano
  • Autor

I co, nie ma odważnego :naughty:

Opublikowano

Wszyscy się boją :kox: same panienki tutaj są :decayed:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 22:04_________________________________________________Cieniasy :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:hi: :hi:

:hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano
  • Autor

No prosze, kozaczek sie znalazł :naughty: :naughty: :naughty::evil:

Opublikowano

No prosze, kozaczek sie znalazł :naughty: :naughty: :naughty::evil:

ale o co chodzi ?

jakiś zakaz był ? :gwizdanie:

Opublikowano

Jeszcze nie był :decayed:

Opublikowano

No prosze, kozaczek sie znalazł :naughty: :naughty: :naughty::evil:

Poziek to Twardziel :decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi: :hi:

:hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:evil: :evil: :evil: :evil:

:polew: :polew: Wiedziałem że to akurat Poziek zrobi :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

:hi: :hi:

:hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:evil: :evil: :evil: :evil:

...o tej porze Prezio nie siedzi na Forum,wiec Mu Świąt nic nie popsuje,a o tym byla mowa...wykozystałes moment lisie... :wink4::decayed:
Opublikowano

Najwyżej dadzą sobie (Poziek <-> Prezes) po banie na 2 tygodnie :decayed:

Opublikowano

Najwyżej dadzą sobie (Poziek <-> Prezes) po banie na 2 tygodnie :decayed:

nie-dadza po banie najczesciej odwiedzajacym wątek... :evil:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 01:10_________________________________________________ups...k**wa to ja... :blink:
Opublikowano

Najwyżej dadzą sobie (Poziek <-> Prezes) po banie na 2 tygodnie :decayed:

nie-dadza po banie najczesciej odwiedzajacym wątek... :evil:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 01:10_________________________________________________ups...ku***a to ja... :blink:

Oj joj :decayed::polew:

Opublikowano

wiec Mu Świąt nic nie popsuje,a o tym byla mowa

ale gdzie? co ? jak ? :decayed:

Opublikowano

ale gdzie? co ? jak ?

nic,juz po wszystkim... :decayed:
Opublikowano
  • Autor

wiec Mu Świąt nic nie popsuje,a o tym byla mowa

ale gdzie? co ? jak ? :decayed:

Wyłącz w końcu tego ignora to będziesz wiedział o co chodzi :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Opublikowano

wiec Mu Świąt nic nie popsuje,a o tym byla mowa

ale gdzie? co ? jak ? :decayed:

Wyłącz w końcu tego ignora to będziesz wiedział o co chodzi :naughty: :naughty: :naughty::kox:

To można ignorować Prezesa :kox:

Że też wcześniej o tym nie wiedziałem :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

Wyłącz w końcu tego ignora to będziesz wiedział o co chodzi :naughty: :naughty: :naughty::kox:

czyli i Poziek ignoruje Prezesa... z reszta wiemy o tym nie od dzis... :gwizdanie::decayed: ale w przeciwienstwie do reszty-Prezes moze to sprawdzic :polew:
Opublikowano

szkoda ze juz nie ma miejsc :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

szkoda ze juz nie ma miejsc :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie płacz tylko pisz do Jarko żeby wpisał cie na liste rezerwowych :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.