Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak macie jaja to ja nie mówię nie :gwizdanie: :cool1:

może zrobimy wyścigi równoległe Poziek :naughty: i każdy po 3 sanki za sobą :decayed:

no to ja odpadam oska nawet nie rusze z miejca z tymi sankami :gwizdanie:

Opublikowano

może zrobimy wyścigi równoległe Poziek :naughty: i każdy po 3 sanki za sobą :decayed:

możemy zrobić wyścigi na sankach z jakiejś górki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

jak tam mireńku ? :naughty: dygasz się ? :naughty: :naughty: :naughty:

Jarko tam była jakaś górka pod chatą nie ? :gwizdanie: :cool1:

nie widze problemu - przy zjeździe z górki duże znaczenie ma masa - a tego mi nie brakuje :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 13:45_________________________________________________

Jak macie jaja to ja nie mówię nie :gwizdanie: :cool1:

może zrobimy wyścigi równoległe Poziek :naughty: i każdy po 3 sanki za sobą :decayed:

no to ja odpadam oska nawet nie rusze z miejca z tymi sankami :gwizdanie:

nic się nie martw - rok temu nawet bez sanek nie ruszały z miejsca a nawet były takie co gasły nie Kerczi :gwizdanie:

Opublikowano

nie widze problemu - przy zjeździe z górki duże znaczenie ma masa - a tego mi nie brakuje :decayed:

mówisz, że już do 99kg dobiłeś ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie widze problemu - przy zjeździe z górki duże znaczenie ma masa - a tego mi nie brakuje :decayed:

mówisz, że już do 99kg dobiłeś ? :naughty: :naughty: :naughty:

niedoczekanie Twoje :decayed:

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 13:49_________________________________________________ostatnio miałem 86kg

a potem wszedłem drugą nogą :decayed:

Opublikowano

nie widze problemu - przy zjeździe z górki duże znaczenie ma masa - a tego mi nie brakuje :decayed:

mówisz, że już do 99kg dobiłeś ? :naughty: :naughty: :naughty:

99kg to mial w zeszlym miesiacu teraz to bedzie juz wiecej :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

ostatnio miałem 86kg

a potem wszedłem drugą nogą :decayed:

lewa noga u ciebie się ni liczy bo jest chuda jak admin :naughty: :naughty:

a prawa normalna, wręcz dopakowana bo przecież gaz ciśniesz w swoim przecinaku dzień w dzień :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

ostatnio miałem 86kg

a potem wszedłem drugą nogą :decayed:

lewa noga u ciebie się ni liczy bo jest chuda jak admin :naughty: :naughty:

a prawa normalna, wręcz dopakowana bo przecież gaz ciśniesz w swoim przecinaku dzień w dzień :cool1: :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Jarko tam była jakaś górka pod chatą nie ? :gwizdanie: :cool1:

Górek Ci w Bukowinie dostatek :naughty:

Opublikowano

nie widze problemu - przy zjeździe z górki duże znaczenie ma masa - a tego mi nie brakuje :decayed:

Mironku, nie wiem czy wygrasz, bo powiem Tobie, że "grubemu" też tej masy ostatnio nie brakuje :kox::naughty::tongue4:

Opublikowano

i ja mogę z saneczkami przyjechać :naughty:

Opublikowano

nie widze problemu - przy zjeździe z górki duże znaczenie ma masa - a tego mi nie brakuje :decayed:

Mironku, nie wiem czy wygrasz, bo powiem Tobie, że "grubemu" też tej masy ostatnio nie brakuje :kox::naughty::tongue4:

:polew:

Opublikowano

nie widze problemu - przy zjeździe z górki duże znaczenie ma masa - a tego mi nie brakuje :decayed:

Mironku, nie wiem czy wygrasz, bo powiem Tobie, że "grubemu" też tej masy ostatnio nie brakuje :kox::naughty::tongue4:

Miron ma 80% wagi od pasa w górę

Ja mam 80% od pasa w dół :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

resztę można sobie łatwo dopowiedzieć co komu ile waży :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie widze problemu - przy zjeździe z górki duże znaczenie ma masa - a tego mi nie brakuje :decayed:

Mironku, nie wiem czy wygrasz, bo powiem Tobie, że "grubemu" też tej masy ostatnio nie brakuje :kox::naughty::tongue4:

Miron ma 80% wagi od pasa w górę

Ja mam 80% od pasa w dół :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

resztę można sobie łatwo dopowiedzieć co komu ile waży :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

to niezłe masz pięty i kolana skoro fajfki nawet nie widać :polew:

Opublikowano

nie widze problemu - przy zjeździe z górki duże znaczenie ma masa - a tego mi nie brakuje :decayed:

Mironku, nie wiem czy wygrasz, bo powiem Tobie, że "grubemu" też tej masy ostatnio nie brakuje :kox::naughty::tongue4:

a swoją drogą to mieliśmy go wziąć z zaskoczenia a tak spartoliłeś akcje co się Mirka wystraszy i nie będzie chciała stanąć do zawodów :evil:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 14:58_________________________________________________

to niezłe masz pięty i kolana skoro fajfki nawet nie widać :polew:

zobaczysz przy hamowaniu co będzie widać a co nie :tongue4::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

a swoją drogą to mieliśmy go wziąć z zaskoczenia a tak spartoliłeś akcje co się Mirka wystraszy i nie będzie chciała stanąć do zawodów :evil:

Mirka da radę, spuści z barów i klaty trochę powietrza, bo będzie mniejszy opór i może stawać do realizacji :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a swoją drogą to mieliśmy go wziąć z zaskoczenia a tak spartoliłeś akcje co się Mirka wystraszy i nie będzie chciała stanąć do zawodów :evil:

Mirka da radę, spuści z barów i klaty trochę powietrza, bo będzie mniejszy opór i może stawać do realizacji :naughty: :naughty: :naughty:

no mam nadzieję, że nie zmięknie i nie popuści :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

może jakieś nagrody ustalimy ?

proponuję aby organizatorzy za pierwsze miejsce wręczyli buteleczkę cytrynówki :gwizdanie:

oczywiście proszę mi ją dostarczyć do VIP-roomu na poddaszu :decayed:

Opublikowano

proponuję aby organizatorzy za pierwsze miejsce wręczyli buteleczkę cytrynówki :gwizdanie:

Miron w Pile też miał postawić butelkę wódki, a co przyniósł to wszyscy widzieli więc lepiej określ pojemność :kox:

Opublikowano

Miron w Pile też miał postawić butelkę wódki, a co przyniósł to wszyscy widzieli więc lepiej określ pojemność :kox:

dla Mireczki małpkę (starczy my na 3 lata) :kox:

Opublikowano

dla Mireczki małpkę (starczy my na 3 lata) :kox:

Będą z Lukasem łoić wąchając kapselek :naughty::kox::polew::travolta::nose:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.