Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kuźwa że wiara co roku robi to samo :mysli:

Jeszcze 10 dni... :wink4:

Opublikowano

kuźwa że wiara co roku robi to samo :mysli:

może w tym roku przynajmniej organizatorzy nie będą się pierdzielić i bedą wywalać ludzi jednego po drugim z listy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

rezerwowi tylko czekają na miejscówkę :naughty:

Opublikowano

rezerwowi tylko czekają na miejscówkę :naughty:

dokładnie :naughty:

Opublikowano

Ja tam powinienem być już na fioletowo :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Ja tam powinienem być już na fioletowo :cool1: :gwizdanie:

ni ch**a :cool1:

za zorganizowanie kuligu jeszcze nikt Vipa nie dostał :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja tam powinienem być już na fioletowo :cool1: :gwizdanie:

ni ch**a :cool1:

za zorganizowanie kuligu jeszcze nikt Vipa nie dostał :gwizdanie:

Jakżesz nie, miron :decayed:

A za pomoc Hugo dostał czerwień :naughty:

Opublikowano

Jakżesz nie, miron :decayed:

jestem skłonny w to uwierzyć :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Lipa, to nie Oni :thumbdown:

Kulig był dopiero w drugiej Wiśle...

Opublikowano

To ma vipa za nic :decayed:

mnie sie rozchodziło o kolor na liście panocki :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To ma vipa za nic :decayed:

I jeszce wątki zamyka :evil:

Opublikowano

do końca miesiąca jest jeszcze trochę czasu więc spoko loko z tymi zaliczkami :wink4: pewnie większość bierze wypłatę w drugiej połowie miesiąca :decayed:

panowie a była swego czasu mowa o jakichś gadżetach specjalnych na zlot. i co uda się coś?

Opublikowano

mnie sie rozchodziło o kolor na liście panocki :decayed

kolor na liście :mysli:,chcesz malować liście :cool1:,na ch*j :co:

Opublikowano
  • Autor

do końca miesiąca jest jeszcze trochę czasu więc spoko loko z tymi zaliczkami :wink4: pewnie większość bierze wypłatę w drugiej połowie miesiąca :decayed:

Zawsze Wszyscy mają dużo czasu... Na końcu się jednak okazuje że połowa zapomniała, albo jeszcze coś innego...

A jeżeli ktoś bierze wypłatę 1 lub chwile później to wystarczy PW i już wiadomo o co chodzi :wink4:

panowie a była swego czasu mowa o jakichś gadżetach specjalnych na zlot. i co uda się coś?

Nad wszystkim powoli pracujemy.

Generalnie jednak skupiamy sie na jokości samego pobytu i atrakcjach niż na tym żeby coś rozdawać :)

Opublikowano

niż na tym żeby coś rozdawać :)

cytrynóweczka wystarczy w zupełności :wink4:

Opublikowano

niż na tym żeby coś rozdawać :)

cytrynóweczka wystarczy w zupełności :wink4:

dokładnie :kox: jak mi wręczycie każdego dnia pół literka cytrynóweczki bedzie gites :cool1:

Opublikowano

eeee tam wyborowa lepsza :wink4:

Opublikowano

eeee tam wyborowa lepsza :wink4:

byle nie wyborowa :)

z chęcią skosztuję tej cytrynóweczki :naughty:

Opublikowano

eeee tam wyborowa lepsza :wink4:

aaaaa to ona cie tak załatwiła w zeszłym roku :nabijasie::polew:
Opublikowano
  • Autor

eeee tam wyborowa lepsza :wink4:

aaaaa to ona cie tak załatwiła w zeszłym roku :nabijasie::polew:

Ona to go dopiero leczyła :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.