Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

postawcie mu lache to i miejsce się znajdzie :naughty:

:polew: :polew: :polew:

A może by tak jakąś małą kózkę podesłać pod drzwi :decayed: Poziu - robimy deal? :naughty:

Opublikowano

postawcie mu lache to i miejsce się znajdzie :naughty:

:polew: :polew: :polew:

A może by tak jakąś małą kózkę podesłać pod drzwi :decayed: Poziu - robimy deal? :naughty:

yUoeA.jpg

Taka :wink4:

Opublikowano

yUoeA.jpg

Taka :wink4:

ideał :evil:

Opublikowano

No to juz wiecie chlopaki co Poziomek chce za miejscówe na liscie głównej :decayed:

Opublikowano

Pomaluje się i na taką, albo plakat naklei jakiś - myślałem o zwierzęciu parzysto-kopytnym zwyczajnym :decayed:

Charlize ideał, to fakt... :slina:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 13:54_________________________________________________Moment moment - a dlaczego na fotce napisane Poziek.jpg :shocked: ja rozumiem, że nie widziałem na żywo, ale tak to bym sobie nie wyobrażał :wink4:

Opublikowano

Moment moment - a dlaczego na fotce napisane Poziek.jpg :shocked: ja rozumiem, że nie widziałem na żywo, ale tak to bym sobie nie wyobrażał :wink4

Bo to tak naprawde Poziek w przebraniu :decayed:
Opublikowano

Dobrze, że ktoś powiedział w końcu, bo jak bym sie opił, to bym go /ją napastował :polew:

Opublikowano

Dobrze, że ktoś powiedział w końcu, bo jak bym sie opił, to bym go /ją napastował :polew:

ty w miarę młody jesteś...z żoną chcesz jechać na Zlot ? :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Dobrze, że ktoś powiedział w końcu, bo jak bym sie opił, to bym go /ją napastował :polew:

ty w miarę młody jesteś...z żoną chcesz jechać na Zlot ? :gwizdanie: :decayed:

No co Ciagnie drzewo do lasu :decayed:
Opublikowano

Żona się dowiedziała, jakie bezeceństwa i łajdactwa się tu wyprawiały w zeszłym roku i powiedziała "no fu...g way" :polew:

Więc gdybym pojechał to jako pełnoprawny cavalier :naughty::kox:

Opublikowano

Żona się dowiedziała, jakie bezeceństwa i łajdactwa się tu wyprawiały w zeszłym roku i powiedziała "no fu...g way" :polew:

Więc gdybym pojechał to jako pełnoprawny cavalier :naughty::kox:

nie za stary a już taki mądry :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

Poziomek, Ty nie podkapcaj szubrawcu jeden :> :decayed: Trzeba pomyśleć co i jak, to może w końcu w tym roku uda się pojechać. człowiek strzępi sobie palce tyle czasu już na forum, a jeszcze ludzi nie poznał i się wódeczki nie napił :kox:

Opublikowano

Poziomek, Ty nie podkapcaj szubrawcu jeden :> :decayed: Trzeba pomyśleć co i jak, to może w końcu w tym roku uda się pojechać. człowiek strzępi sobie palce tyle czasu już na forum, a jeszcze ludzi nie poznał i się wódeczki nie napił :kox:

powiem Ci kogo unikaj :cool1: , panów na P , Ł , H leszcze barowe , na zlocie siedzą w pokojach i ze sobą na skajpie gadają :thumbdown: :thumbdown:
Opublikowano

Poziomek, Ty nie podkapcaj szubrawcu jeden :> :decayed: Trzeba pomyśleć co i jak, to może w końcu w tym roku uda się pojechać. człowiek strzępi sobie palce tyle czasu już na forum, a jeszcze ludzi nie poznał i się wódeczki nie napił :kox:

powiem Ci kogo unikaj :cool1: , panów na P , Ł , H leszcze barowe , na zlocie siedzą w pokojach i ze sobą na skajpie gadają :thumbdown: :thumbdown:

Nosz ja pierdziu Ive :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

Poziomek, Ty nie podkapcaj szubrawcu jeden :> :decayed: Trzeba pomyśleć co i jak, to może w końcu w tym roku uda się pojechać. człowiek strzępi sobie palce tyle czasu już na forum, a jeszcze ludzi nie poznał i się wódeczki nie napił :kox:

powiem Ci kogo unikaj :cool1: , panów na P , Ł , H leszcze barowe , na zlocie siedzą w pokojach i ze sobą na skajpie gadają :thumbdown: :thumbdown:

:polew: :polew:
Opublikowano

powiem Ci kogo unikaj :cool1: , panów na P , Ł , H

Jedyni normalni...unikać to trzeba Mirona :kox:

Opublikowano
  • Autor

powiem Ci kogo unikaj :cool1: , panów na P , Ł , H

Jedyni normalni...unikać to trzeba Mirona :kox:

Łysy cwany bo się ze zlotu wypisał :gwizdanie:

Opublikowano

powiem Ci kogo unikaj :cool1: , panów na P , Ł , H

Jedyni normalni...unikać to trzeba Mirona :kox:

Łysy cwany bo się ze zlotu wypisał :gwizdanie:

Nie będzie Ive ???????????????????????????????????????? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 15:55_________________________________________________Ive nie rezygnuj...nie spuszczę ci wpierdolu tak jak pisałem w PW :gwizdanie: Już daj spokój :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:no:
Opublikowano

...a to nie znasz tego myku , na końcu powiem ,że jadę i Dario mi miejsce odstąpi :cool1: :gwizdanie: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.