Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zły rozmiar felg


omek123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem niedawno felgi : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=851921191

rozmiar ich to 16" 7JX18H2 z rozstawem śrub 5x112. Powinny pasowac.

Dziś zakładam na swoje audi a tu zonk, rozmiar piasty jest większy,

czy felgi tego roziaru pasują do A4?>[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 15:54_________________________________________________Właściciel zapewniał ze jeździły w Audi A6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to rozmiar opon tez nie rewelacyjny..., na 16" najlepsze to 205/55 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmiar piasty jest większy,

Zapewne potrzebujesz pierścienie centrujące. Otwór pisty w Audi ma 57,1mm. Musisz zmierzyć otwór na feldze suwmiarką i dokupić odpowiednie pierścienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16" 7JX18H2

to chyba 7Jx16H2 :gwizdanie:

a jak rozstaw śrub pasuje to kup pierścienie centrujące , podjedź z felgą do sklepu jak nie masz suwmiarki i Ci dobiorą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to rozmiar opon tez nie rewelacyjny..., na 16" najlepsze to 205/55 :)

Ja na swoich 16stkach mam tez 225/55 tylko na lato i super sie jeżdzi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to rozmiar opon tez nie rewelacyjny..., na 16" najlepsze to 205/55 :)

Ja na swoich 16stkach mam tez 225/55 tylko na lato i super sie jeżdzi :gwizdanie:

kolego a jaką masz szerokość felgi bo to też ma istotne znaczenie

Witam, zakupiłem niedawno felgi : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=851921191

rozmiar ich to 16" 7JX18H2 z rozstawem śrub 5x112. Powinny pasowac.

Dziś zakładam na swoje audi a tu zonk, rozmiar piasty jest większy,

czy felgi tego roziaru pasują do A4?>[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 15:54_________________________________________________Właściciel zapewniał ze jeździły w Audi A6

tak jak koledzy piszą pierścień centrujący i po problemie, ja miałem swoje 15" i miały otwór centrujący 66mm, założony pierścień i była malina :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu zonk, rozmiar piasty jest większy,

gość wyraźnie napisał że rozmiar piasty jest wiekszy , więc na moje nie załozy pierścieni bo po co ???

panowie , prosze czytać ze zrozumieniem a nie na pałe :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to rozmiar opon tez nie rewelacyjny..., na 16" najlepsze to 205/55 :)

Ja na swoich 16stkach mam tez 225/55 tylko na lato i super sie jeżdzi :gwizdanie:

kolego a jaką masz szerokość felgi bo to też ma istotne znaczenie

Zgadzam się szerokość felgi ma znaczenie ja mam na 16stkach 7j

wg tej tabelki to zalecany rozmiar: http://www.forumsamochodowe.pl/rozmiary/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy piszą pierścień centrujący i po problemie, ja miałem swoje 15" i miały otwór centrujący 66mm, założony pierścień i była malina :good:

tak jak pisał kolega slepy kup pierścienie centrujące i wszystko będzie dobrze hulać, sam u siebie na 15'' mam pierścienie z otworu 66mm na 57,1mm (audi) i nie miałem z nimi najmniejszego problemu. pierścienie kupowałem na alledrogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...