Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Radio samo się przycisza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To funkcja radia, nazywa się GALA :wink4: zapewne można ją wyłączyć

Opublikowano
  • Autor

ale jak szukam tego w instrukcji i nie mogę znaleźć:P

Opublikowano

Gala nie ma nic do tego, bo radio nie jest podłączone do czujnika prędkości auta. Zapewne ma mikrofon i podczas zwiększania hałasu w aucie się podgłasnia. Nie w kazdym radiu można się tego pozbyć :) ale polak potrafi.

Opublikowano

Gala nie ma nic do tego, bo radio nie jest podłączone do czujnika prędkości auta. Zapewne ma mikrofon i podczas zwiększania hałasu w aucie się podgłasnia. Nie w kazdym radiu można się tego pozbyć :) ale polak potrafi.

nie rozumiem :mysli: ma mikrofon i im w aucie jest głośniej tym bardziej się pogłaśnia?

Wniosek z tego taki że jeśli ustawię muzykę dosyć głośno to radio samo będzie się pogłaśniało bo w aucie będzie głośno (nie od prędkości a od muzyki)... [br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 17:17_________________________________________________poszukaj w instrukcji coś o funkcji ASL :wink4:

cyt. opis DEH-P5100UB

Automatyczna funkcja poziomowania dźwięku (ASL) dba o zachowanie optymalnego poziomu głośności, mając na uwadze rosnący poziom hałasu wraz ze wzrostem prędkości.

Opublikowano

Mama pionka 6900 i tez jest ta funkcja , na 100% można ja wyłączyc a właściwie ustawic na poziom minimalny , poszukaj w opcjach :good:

Opublikowano

Ale tego Pionka to kolega nie ma podłączonego do czujnika prędkości. Podobne rozwiązanie jest w BOSE.

Opublikowano

Gala nie ma nic do tego, bo radio nie jest podłączone do czujnika prędkości auta. Zapewne ma mikrofon i podczas zwiększania hałasu w aucie się podgłasnia. Nie w kazdym radiu można się tego pozbyć :) ale polak potrafi.

nie rozumiem :mysli: ma mikrofon i im w aucie jest głośniej tym bardziej się pogłaśnia?

Wniosek z tego taki że jeśli ustawię muzykę dosyć głośno to radio samo będzie się pogłaśniało bo w aucie będzie głośno (nie od prędkości a od muzyki)... [br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 17:17_________________________________________________poszukaj w instrukcji coś o funkcji ASL :wink4:

cyt. opis DEH-P5100UB

Automatyczna funkcja poziomowania dźwięku (ASL) dba o zachowanie optymalnego poziomu głośności, mając na uwadze rosnący poziom hałasu wraz ze wzrostem prędkości.

To jest to.... instrukcja w lape i szukaj... bedzie najprawdopodniej tam gdzie ustawiasz bass, treble, loudness, fader itp. itd. ... u mnie w DEH-7650mp mozna go wylaczyc calkowicie albo ustawic ktorys chyba z trzech poziomow.

Opublikowano

Wniosek z tego taki że jeśli ustawię muzykę dosyć głośno to radio samo będzie się pogłaśniało bo w aucie będzie głośno (nie od prędkości a od muzyki)...

Radio sobie odseparuje dźwięk który wytwarza i sprawdzi tylko "obce" dźwięki. Nie ma żadnego problemu.

Opublikowano

Wniosek z tego taki że jeśli ustawię muzykę dosyć głośno to radio samo będzie się pogłaśniało bo w aucie będzie głośno (nie od prędkości a od muzyki)...

Radio sobie odseparuje dźwięk który wytwarza i sprawdzi tylko "obce" dźwięki. Nie ma żadnego problemu.

Dzięki za wyjaśnienie i przepraszam za wprowadzenie w błąd :notworthy:

ps. Kolego Ciacho1989 na przyszłość dokładniej przeglądaj instrukcję :wink4::decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzięki koledzy już wszystko ok to była funkcja ASL po prostu trzeba ją wyłączyć:P:P a instrukcje dokładnie przeczytałem;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.