Treść opublikowana przez Ciacho1989
-
Spociki w Kielcach
popytam po okolicy a jak nie to będę musiał Cię odwiedzić
-
Spociki w Kielcach
ok jutro postaram się zrobić fotki. A z kostki musiałem jedna wsuwkę wyjąc bo był przepalony kabelek przy samej kostce. No i nie miałem jak połączyć. [br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 21:40_________________________________________________fotek niestety nie zrobiłem bo nie maiłem czym. ale wszystko podłączyłem tak jak Ty mówisz i nie działa. Boje się ze po tym "pożarze" straciłem radio;/
-
Spociki w Kielcach
Tposejdon mimo Twoich rad nie mogłem naprawić tego radia o którym wcześniej parę dni wspominałem. Mianowicie mam poprzepalany jeden kabel i nie mogę się dostać do miejsca gdzie on się kończy. A po drugie mam problem żeby wyjąc wsuwki z kostki praktycznie chyba już rozwaliłem kostkę, bo tak w niej rzeźbiłem ze masakra. Aha a jak kupiłem taki adapter to tez muszę te kabelki zamieniać o których mówiłeś? http://allegro.pl/interfejs-do-systemu-bose-tylne-glosniki-sub-i1706122412.html
-
Spociki w Kielcach
a to mas racje chodziło mi ze w wiązce która jest w samochodzie nie ma żółtego:) to czyli wystarczy ze zamienię kable te co idą od radia?
-
Spociki w Kielcach
Tposejdon Kolego dzisiaj siadłem przy tym moim radio no i kurcze nie ma tam nigdzie żółtego kabla wychodzącego z kostki. Czerwony jest i on się właśnie najbardziej zjarał no ale żółtego nie mam i nie wiem co ja mam zamienić
-
Spociki w Kielcach
Tposejdon Dzięki kolego jutro jak będę miał czas, to będę musiał robić porządek z tymi kablami dzięki bardzo... A jak będzie trzeba to i pojadę do Jędrzejowa:)
-
Spociki w Kielcach
http://allegro.pl/hit-radioodtwarzacz-pioneer-deh-p5100ub-knurow-i1647592453.html takie mam radyjko w poprzedniej audi działało bez problemu (audi z 1996r.), w nowej niuni (1998r) nie dość ze zostało mi dwie wtyczki i grały mi tylko przednie głośniki, to dziś po dwóch dniach grania miałem lekki pożar w aucie:P! Mianowice kable, które dochodzą do radia zaczęły się topić!! co robić... dodam ze w tych tematach jestem zielony
-
Spociki w Kielcach
koledzy czy jest wśród nas jakiś szpec od elektroniki (chodzi o radio)? Mam problem z kablami bo mi się poprzepalały... A tak na marginesie to witam po dość długiej nieobecności:) przy okazji zmienię dane w swoim profilu bo zamieniłem diesla na benzynę
-
[INNE] Beznadziejne odpalanie -VW Passat 1,8T
a co sie dzieje? odme mam suchą;/
-
[INNE] Beznadziejne odpalanie -VW Passat 1,8T
dzięki. bardzo mi pomogłeś... ja w moim pasku nie mam komputera wiec chyba wszystko jest dobrze ustawione:) a co do tej odmy będę musiał spawdzic... żeby ja obejrzeć to muszę ja wyciągnąć chyba nie? bo tak to mało widać... a na jakim oleju jeździsz? kurcze zalogowałem się na klubie paska to kurcze wszyscy tam nowicjuszy traktują jak intruzów, nie rozumie tego... tu na naszej (tak naszej bo nadal czuje się audi-maniakiem:)) stronce pełna kultura... pozdrowienia dla wszystkich audi-maniaków:P
-
[INNE] Beznadziejne odpalanie -VW Passat 1,8T
moja niunia niestety ale strasznie się sypała zawieszenie climatonic przepływomierz a na koniec jeszcze turbina już tego nie chciałem robi tylko sprzedałem... a po autko pojechałem sam do Niemiec i masz racje dreamweb ubywa mi oleju może to odma... tyko jakbyś mi powiedział gdzie ona jest to byłoby super:P
-
[INNE] Beznadziejne odpalanie -VW Passat 1,8T
nic przy nim nie robiłem tylko zmieniłem rozrząd i olej
-
[INNE] Beznadziejne odpalanie -VW Passat 1,8T
Witam kolegów. Sprzedałem swoja audi i zakupiłem Passata 1.8 T 150km i mam taki problem przy odpalaniu nie ważne czy zimny czy ciepły muszę naciskać gaz i wtedy załapie. Jeśli nie nacisnę gazu to kreci, załapie i gaśnie. dodam ze to się nie dzieje za każdym razem. drugi problem to w ciągu dwóch miesięcy zdarzyło mi się 2 razy ze po odpaleniu z wydechu wylatuje para wodna. Jest jej bardzo dużo przez około 2 minuty po czym przestaje. podczas tego auto równo pracuje nie traci mocy. Co to może być proszę o pomoc. pozdrawiam wszystkich audi maniaków :>
-
Spociki w Kielcach
miałem ochotę wpaść ale nie mailem sil po giełdzie:)
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
efekt jest bardzo dobry... widziałem na własne oczy:P:P aż miło popatrzeć na takie wypielęgnowane oooo
-
Spociki w Kielcach
ja właśnie polerkę zrobiłem. jutro będzie trzeba dopracować wpadłbym na spocik może byście coś doradzili bo samochód mi słabnie już od dłuższego czasu, no ale nie wiem czy będę miał czas w niedziele
-
Spociki w Kielcach
co tu taka cisza:P
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja tez z okolic może znam;) wracając do tematu slyszalem ze jak teraz zaleje 5w40 to rozszczelni mi się silnik
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
czy jak jezdzilem na castrolu 15w 40 (wiem porazka) i jak wleje teraz 5 w 40 motula to cos moze sie dziac?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie będę zmieniał olej jaki mam zalać? Serce mojej oooo to 1.9 TDI 110 AFN przejechane ma niby 200 tys ostatnio zalałem castrola 15W 40 i to był chyba mój błąd samochód od tamtej pory jest co raz słabszy. czy to może być wina oleju? jaki teraz olej zalać?
-
Spociki w Kielcach
ta przepływka to uzywka cena 120 zl [email protected] jak cos to pisz tylko teraz nie mam u siebie kompa wiec dlugo mzoe zejsc z odp
-
Spociki w Kielcach
Dzieki koledzy w tym tygodniu kazdy element odkrece i dokladnie sprawdze. a pRzy okazji mam przepływke chyba do 130km Tdi Kupilem ją bo myslalem ze do mojego afn ale nie wiec jak cos to dawac znac:P
-
Spociki w Kielcach
a jednak to nie ten przewód... dzisiaj wymieniłem filtry myślałem ze może filtr paliwa jest zapchany i dostaje za mało ale jednak to tez nie...
-
Spociki w Kielcach
grippen u mnie wyszła śmieszna spraw... u szwagra podłączyliśmy pod kompa i wyskoczył błąd z przepływomierzem... zajrzeliśmy pod maskę a tam obluzował się przewód łączący się z turbina i turbina łapała "lewe" powietrze stad brakowało mocy:) po założeniu przewodu i skręceniu objemki pięknie hula:P napisz co tam u Ciebie wyjdzie... hehe było trzeba nie naprawiać a kupiłbym
-
Spociki w Kielcach
grippen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! właśnie dziś maiłem to samo brak turba... jak będziesz wiedział co to to daj znać... w ogóle "moja" to jakiś egzemplarz nie trafiony cały czas coś wychodzi do naprawy dobija mnie to:(