Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zacięty pas tylni, nie mogę złożyc kanapy... avant


godzic

Rekomendowane odpowiedzi

a więc rok 98 modelowo 99... złożyłem kanapę z prawej strony i nie mogę jej z powrotem złożyć bo się pas zaciął i nie chcę puścić. Drugi raz mi się to zdarzyło( odkręcałem wtedy śrubę od pasa pod siedziskiem, i wtedy puścił) dodam że nie za każdym razem mi się tak dzieje bo składałem po tym pierwszym incydencie ja parę razy i było okej... i chcę się zapytać z czym jest kłopot, bo nie chce za każdym razem pasa odkręcać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazbierało sie widocznie tam sporo smieci warto przedmuchac - nierozbierac !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, my dzisiaj na tym trochę myśleliśmy... i muszę iść zobaczyć ale może się uda...a mianowicie czy na pasie jest jakiś ogranicznik zazwyczaj są to takie kółeczka plastikowe, bo może pas się za dużo zwija, i w tym jest kłopot... jak nie będzie no to coś w tą stronę będę kombinował, jak będzie to nie mam pojęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem.. pas z tylu się zaciął.. i nie mogę go odblokować... jakiś pomysł..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: i ja mam nadal ten problem. już po raz drugi,

za pierwszym razem jakoś się uporałem w okolicy tylnego pasa w tapicerce jest mała wtyczka która się odłączyła od napinacza pasa.tyle że teraz tak się zaciął że ze nic nie mogę do niej się dostać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś rozwiązał ten problem? Bo widzę, że to jakiś pechowy ten pas...u niektórych :confused4:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 08:59_________________________________________________No dobra, ja zażegnałem problem odkręcając pas...poluzowało, zaczął chodzić normalnie. Mam nadzieję, że się to nie będzie powtarzało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś rozwiązał ten problem? Bo widzę, że to jakiś pechowy ten pas...u niektórych :confused4:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 08:59_________________________________________________No dobra, ja zażegnałem problem odkręcając pas...poluzowało, zaczął chodzić normalnie. Mam nadzieję, że się to nie będzie powtarzało...

powiedz dokładnie jak to zrobiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm..jak? Wyciągnąłem tylne siedzisko, klucz płasko-oczkowy w łapę i odkręciłem w miejscu, gdzie pas jest przykręcony do "podłogi". Jak go odkręciłem, to trzymałem w ręce, żeby się nie wsunął całkiem, bo jakby był zablokowany to bym go już na dobre nie wyciągnął. Powoli popuszczałem i od razu próbowałem wyciągać i udało się. W sumie to pas teraz chodzi tak jak przedtem - luźno. Łapie przy szarpnięciu, przy luźnym ciągnięciu daje się wyciągnąć. No i wziąłem puchę ze sprężonym powietrzem, wsunąłem rurkę w otworek z którego pas wychodzi i zapodałem dawkę powietrza. Po co? Nie wiem, zaszkodzić pewnie nie zaszkodziłem, a jakby to miało coś pomóc to tylko może być lepiej:)) Ot cała historyja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...