Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie polecacie"kino domowe"?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie.Z racji tego,że na dniach mam sprawić sobie kino domowe chciałbym zaczerpnąć

co nieco info na ten temat.Cena tak około 1200zł+ -100.

Jakie są wasze doświadczenia?

Za wszelkie podpowiedzi wielkie dzięki. :notworthy:

Które byście wybrali?

Opublikowano

Ja mam Panasonic i jestem w miarę zadowolony. Odtwarzacz DVD + 6 głośników. Można odtwarzać kilka formatów, więc większość piratów działała :wink4: Jest USB, radio, trochę przeszkadza brak możliwości nagrywania.

Opublikowano
  • Autor

Ja mam Panasonic i jestem w miarę zadowolony. Odtwarzacz DVD + 6 głośników. Można odtwarzać kilka formatów, więc większość piratów działała :wink4: Jest USB, radio, trochę przeszkadza brak możliwości nagrywania.

Dzięki.Możecie jeszcze podawać ceny waszych kin i model będzie łatwiej.

Zapomniałem jeszcze,że USB ma być :rolleyes:

Opublikowano

Co masz na myśli pisząc kino domowe?? Bo to dość szerokie zagadnienie...

W zeszłym roku za ampli onkyo i pieć głośnikow jamo bez suba dałem nieco ponad 4 koła. A do tego jeszcze można dodać TV, odtwarzacz BD, nagrywarkę, kable itp.

Jak dla mnie gra bardzo fajnie :wink4:

Opublikowano

ciezko w takiej cenie kupic dobry system 5.1.

najlepszy bedzie LG HT762TZ: http://www.electro.pl/produkt-LG_Kino_domowe_HT762TZ_28wysylka_od_29_zl_29_2B_udzial_w_losowaniu_wyprawy_do_Afryki-52654,18.html

ma USB, przyzwoity dzwiek i czyta wszystkie formaty napisów w DIVxie.

dobre opinie: http://cokupic.pl/opinie/LG-HT762Tz/df2409e3c9d07611

Opublikowano
  • Autor

Co masz na myśli pisząc kino domowe?? Bo to dość szerokie zagadnienie...

W zeszłym roku za ampli onkyo i pieć głośnikow jamo bez suba dałem nieco ponad 4 koła. A do tego jeszcze można dodać TV, odtwarzacz BD, nagrywarkę, kable itp.

Jak dla mnie gra bardzo fajnie :wink4:

No nie bez jaj.Nie jestem jakimś maniakiem electro,średnie kino z w miarę fajnym dzwiękiem

w cenie podanej wyżej.

ciezko w takiej cenie kupic dobry system 5.1.

najlepszy bedzie LG HT762TZ: http://www.electro.pl/produkt-LG_Kino_domowe_HT762TZ_28wysylka_od_29_zl_29_2B_udzial_w_losowaniu_wyprawy_do_Afryki-52654,18.html

ma USB, przyzwoity dzwiek i czyta wszystkie formaty napisów w DIVxie.

dobre opinie: http://cokupic.pl/opinie/LG-HT762Tz/df2409e3c9d07611

Chodzi mi o coś takiego.Naprawdę ładny zestawik.

Więcej propozycji?

Opublikowano

Jak w temacie.Z racji tego,że na dniach mam sprawić sobie kino domowe chciałbym zaczerpnąć

co nieco info na ten temat.Cena tak około 1200zł+ -100.

Za taka kase moge Ci polecic szajsunga, naprawde fajnie gra w stosunku do ceny.

http://www.agito.pl/kina-domowe/samsung-ht-x715.0.333540.html

Nie jest to najnowszy model... moze wyszlo cos nowego w tej cenie.

Ja mam i sobie chwale... nie jestem audiofilem, do konsoli, filmow dvd/divx w zupelnosci wystarzca. Sub daje rade.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.