Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Malowac dokładke zderzaka???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym nie malował bo po co

Opublikowano
  • Autor
Ja bym nie malował bo po co

A po to bo ladniej wyglada. :mrgreen:

Opublikowano

Ja wiem czy to tak ładniej wygląda :?:

Opublikowano
  • Autor
Ja wiem czy to tak ładniej wygląda

A widziales wogole A4 z pomalowanymi dokladkami :?:

Opublikowano
Ja wiem czy to tak ładniej wygląda

A widziales wogole A4 z pomalowanymi dokladkami :?:

A Pikus Ty widziales?? Jestem ciekawy jak to bedzie na jasnym, ale wydaje mi sie ze bardzo ok :D

Opublikowano
A widziales wogole A4 z pomalowanymi dokladkami

Widziałem i mi się to niepodoba

Opublikowano
  • Autor
A Pikus Ty widziales?? Jestem ciekawy jak to bedzie na jasnym, ale wydaje mi sie ze bardzo ok

Murzyn, ja to mam mala kolekcje zdjec z roznymi A4 i jest tam kilka z pomalowanymi i mi sie podoba.

Boje sie czy przez to nie zmniejsza mi sie wizualnie kola i ze bedzie smiesznie wygladal.

Widziałem i mi się to niepodoba

No i wszyscty Twoje zdanie poznali.

O gustach i guscikach sie nie dyskutuje. :mrgreen:

Opublikowano

Murzyn, ja to mam mala kolekcje zdjec z roznymi A4 i jest tam kilka z pomalowanymi i mi sie podoba.

Boje sie czy przez to nie zmniejsza mi sie wizualnie kola i ze bedzie smiesznie wygladal.

to wstaw kilka tu, albo przeslij mi mailem...

Opublikowano

wstaw, najlepiej auta z jasnym i ciemnym nadwoziem (jesli masz)

Opublikowano

6794487814sh.jpg

6794487822rx.jpg

c19843940hn.jpg

[ Dodano: 2006-06-23, 22:38 ]

ten element tez bym malowal...wyglada to slicznie szczegolnie na jasnym...autko 3 lata mlodsze

prog6mo.jpg

Opublikowano
  • Autor
ten element tez bym malowal...wyglada to slicznie szczegolnie na jasnym...autko 3 lata mlodsze

Ale to jest bardzo elastyczne i boje sie, ze moze lakier od tego odpryskiwac. :neutral:

Opublikowano

spytam sie lakiernika...mysle ze nie bo w 206 w zderzaku sa czarne elementy tez elastyczne i nie bylo problemu po pomalowaniu

Opublikowano
  • Autor

Murzyn, zaraz powoli moze i bym pomalowal ale przeciez nie dosc, ze kupilem juz lampki i sie zadluzylem to dzisiaj doszla mi do malowania tylnia klapa.

Te elementy trzeba sobie odpuscic. :mrgreen:

Pewnie jak dobrze sie je przygotuje i odpowiednie specyfiki uzyje to bedzie sie trzymac. :wink:

Opublikowano

hehe ja mysle o malowaniu swoich...tez mam 1 element do malowania to od razu zrobie wszystko

Opublikowano
  • Autor

No ja w sumie farby to mam 1,5 litra wiec na troche starczy elementow. Do tego dowiedzialem sie, ze mam lakier perlowy :shock: Zielony perlowy. Cos sie tam swiecilo i wydawal sie dla mnie dziwny ale dopiero jak dostalem puszke to na niej bylo napisane. :mrgreen:

Opublikowano

a co to za lakier? Z tego co sie orientuje (bo tez mam perlowy) to strasznie wazna jest jakos lakieru, podkladu i bezbarwnego, jak rowniez czas nakladania, suszenia itd...kurcze to lakierowanie wydaje sie proste, a jednak w rzeczywistosci trza sie na tym znac...a jeszcze lakier powinien miec fakture (tzw baranek)

Opublikowano
  • Autor

No ja mam z PPG podobno bardzo dobre lakiery. Co do jego nakladania i wlasciwosci to nie wiem nic bo kompletnie na tym sie nie znam. Ale czy go sie jakos inaczej kladzie to chyba nie. Napewno jest drozszy od zwyklego, Co do baranka to ja na to mowie, ze wyglada jak "skórka cytryny" :mrgreen:

Jak mozesz to dowiec sie swojego lakiernika co i jak z tymi lakierami podkladami bo ja ze swoim to nei wiem kiedy bede sie widzial.

Opublikowano

ok, postaram sie jutro, a jek nie to poniedzialek

Opublikowano

Ładnie to wyglada, ale na srebrnym dziwnie bardzo dziwnie, az nie pasuja te srebrne dokladki :mrgreen:

Opublikowano

Lakier perłowy jest bardzo trudno dobrać tak żeby się nieróżnił

A to ciemne audi to widziałem na żywo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.