Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Dziwny komunikat na liczniku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no to trzeba szukac jakiegoś magika niech kombinuje

Opublikowano

jak ma odpowiedni sprzęt i wsady do liczników to powinien dać radę...

dla zainteresowanych umieszczam zdjęcie jak ten dEF się przedstawia :shocked:

a1becad18f150c7bmed.jpg

Opublikowano
  • Autor

dokładnie tak to wygląda :wallbash:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 12:58_________________________________________________

14LT6i.jpg

Opublikowano

...(ogólnie to wgrał mi najpierw wsad z diesla to miałem niezłe jaja z prędkością i obrotami bo były zawyżone ale później wgrał poprawny wsad i jest OK)

....pozwoliłem sobie zacytowac twoja tresc.

W czym problem..otoz

Mam nowy program, od tego czasu gdy silnik sie zagrzeje na luzie obroty czasem dochodza nawet do 3 tys.

Jeszcze jeden mankament - Wczesnie zbierał mi sie od 3 tys. (Ogien!) Teraz powiedzmy ze od 4 tys.

Czy jest opcja ze mam program od diesla.

Wczesniej nie miałem z obrotami problemu.

Dz za info pozdrawiam

Opublikowano

Hmm... możliwe, że masz wgrany nieodpowiedni wsad...

najlepiej sprawdzić to na kilka sposobów:

1. Wejdź na kody klimatronika i na kanale 28 (prędkość obrotowa silnika) porównaj to co na klimatroniku z tym co masz na zegarach, dla zobrazowania podam, że ja jak odpalałem silnik po nocy czyli załączało się ssanie to miałem przy wsadzie z diesla 1500RMP (gdzie ogólnie było ok.1100RMP)

2. Wejdź na kody klimatronika i na kanale 17 (rzeczywista prędkość auta) porównaj to co na klimatroniku z tym co na zegarach (równica powinna być nie wielka) dla przykładu podam, że ja przy wsadzie z diesla jadąc 120 licznikowe jechałem 100 rzeczywiście - prędkość zawyżona

3. Jak masz VAG'a wejdź w zegary (Instruments) i sprawdź jakie masz kodowanie i nr zegarów.

Opublikowano
  • Autor

to mi się zaczeło wyświetlac po wymianie żarówek w zegarach ;(

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Podepne sie pod temat - mam pytanie - do czego sluzy ta druga linia (wyswietlacz) nad wyswietlaczem od temperatury zewn.? Czy to jest tylko do aftomatów gdzie wyswietla sie aktualny bieg?

Opublikowano

raczej tak

Opublikowano

Podepne sie pod temat - mam pytanie - do czego sluzy ta druga linia (wyswietlacz) nad wyswietlaczem od temperatury zewn.? Czy to jest tylko do aftomatów gdzie wyswietla sie aktualny bieg?

dokładnie tak

W automatach na górym pasku wyświetlane są biegi...

potwierdzam :good: tak to wylada u kolego SoMeS

44c604413ee1f194m.jpg

Opublikowano

Witam wszystkich ma ten sam problem może jest troszke gorzej bo u mnie poza defem nic innego sie nie wyswietla :(

Opublikowano

Witam wszystkich ma ten sam problem może jest troszke gorzej bo u mnie poza defem nic innego sie nie wyswietla :(

nic innego tzn. przebieg się nie wyświetla ?!

jak masz możliwość to podłącz pod VAG'a, sprawdź błędy i zrób test zegarów.

Opublikowano

Dobry elektronik jest w stanie ci pomóc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.