Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Większy SMIC /prosze o pomoc tunerów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panowie, dzięki za pomoc :notworthy:

przekonaliście mnie że jednak FMIC, rzeźby trochę więcej a efekt dużo lepszy, pryśnie się go czarnym matem i będzie cicho-ciemny :przebiegly:

Opublikowano

Panowie, dzięki za pomoc :notworthy:

przekonaliście mnie że jednak FMIC, rzeźby trochę więcej a efekt dużo lepszy, pryśnie się go czarnym matem i będzie cicho-ciemny :przebiegly:

kto Cię przekonał? :decayed:

Opublikowano

to te +300 dla lansu zadecydowały o wyborze :kox:

:polew:

Zrób zakupy złaczek i opasek u SIDa

Opublikowano
  • Autor

Panowie, dzięki za pomoc :notworthy:

przekonaliście mnie że jednak FMIC, rzeźby trochę więcej a efekt dużo lepszy, pryśnie się go czarnym matem i będzie cicho-ciemny :przebiegly:

kto Cię przekonał? :decayed:

a zasięgnąłem opinii tu i tam :tongue4: no i Wy :wink4:

i ten wykres (z FMIC'em):

7c0ff0cb6c50b787.jpg[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 18:43_________________________________________________

to te +300 dla lansu zadecydowały o wyborze :kox:

:polew:

Zrób zakupy złaczek i opasek u SIDa

zwłaszcza te +300 :decayed:

mam trochę takich opasek jak sprzedaje SID, kilka dokupię, trochę rurek i szukam czarnych silikonów...

Opublikowano

A są czarne sylikony?? na sieci widziałem niebieskie czerwone i żółte :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A są czarne sylikony?? na sieci widziałem niebieskie czerwone i żółte :naughty:

no właśnie... widziałem gdzieś czarne wężyki silikonowe do podciśnienia, to może znajdę i złączki :mysli:

Opublikowano

takie piękne chłodzenie jak i u mnie :gwizdanie:

czarnych silikonów jak sobie nie zrobisz to u nas możesz mieć ciężko by dostać :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a jak można je zrobić? przecież ich nie pomaluję :wink4:

Opublikowano

a jak można je zrobić? przecież ich nie pomaluję :wink4:

aż tak się nie grzeją :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

a jak można je zrobić? przecież ich nie pomaluję :wink4:

aż tak się nie grzeją :tongue4:

ale są elastyczne więc farba odpadnie :wink4:

Opublikowano

dawaj niebieskie tak jest dobrze :wink4:

Opublikowano

to te +300 dla lansu zadecydowały o wyborze :kox:

:polew:

Zrób zakupy złaczek i opasek u SIDa

SID zajmuję się handlem takich rzeczy :mysli:

ma zestawy P&P??

Opublikowano
  • Autor

http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12369734&p=1&p=0

lub

http://s4sid.pl/7685.html

:wink4:

zestawów chyba raczej nie ma[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 22:12_________________________________________________EOT

proszę kogoś z kolorowych o zamknięcie wątku, chyba już nic innego nie wymyślimy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.