Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Turbina BLB


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Powoli kończę mój projekt i zostało ostatnie... Turbina.

Padło na BLB - bo taką mogę mieć pewną i za rozsądne pieniądze :)

Pytanko teraz; co potrzeba żeby w silniku AFN na gotowo zainstalować taką suszarkę?

Kolektor wydechowy? Redukcja? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to turbiny z blb to glownie produkcja made in Romania :gwizdanie:

ogolnie potrzebujesz tylko redukcje/przejsciowke i uszczelki nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to turbiny z blb to glownie produkcja made in Romania :gwizdanie:

czy coś w tym złego? :mysli:

na ori kolektorze wydechowym z AFN'a siądzie to bez problemu? :cool1:

i które uszczelki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodza sluchy ze to papierowe turbiny

tak siadze bez problemu

uszczelki miedzy wydechem i turbina

miedzy turbina a kolektorem wydechowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodza sluchy ze to papierowe turbiny

tak siadze bez problemu

uszczelki miedzy wydechem i turbina

miedzy turbina a kolektorem wydechowym

znajomy ma ją teraz na aucie w b7 blb 2005r. skręconym na 170ps i chodzi mu to ładnie :)

czyli śmiało można brać... jaka cena powinna być za taką suszarkę? :mysli:

uszczelki to już groszowe sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Somes zastanów się dlaczego ten Pan chce ja sprzedać bo co bo już nie daje rady?czy jak?

Co do instalacji to potrzebujesz tak przejście/redukcje około 100-150zł zależnie gdzie kupujesz uszczelkę miedzy turbo a wydech. klucze i chęci do wymiany jeżeli chcesz to robić samemu. Przy okazji sprawdź stan przewodów podciśnieniowych jak będzie potrzeba to porostu wymień koszta minimalne.(jeżeli to będzie używka to warto sprawdzić w jakim stanie są kierownice aby nie wyciągać turbiny za jakiś czas znowu na czyszczenie :wallbash:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Somes a ten "znajomy" na pewno nie chce cię wy*uchać i sprzedać ci wadliwej :polew:

Napisz przecie że to od kogoś z forum kto jeździ do nas na spoty :)

:hi:Somes zastanów się dlaczego ten Pan chce ja sprzedać bo co bo już nie daje rady?czy jak?

Tak pewnie już padła dawno :polew: :polew: Kolega ją sprzedaję bo chce do siebie mocniejszą wziąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech kupi normalna spreżarke po regeneracji z gwarancja i będzie zadowolony a tamten temat sobie odpuść bo to naprawdę nie wygląda ciekawie!!! :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: Czytaj co się pisze a nie "nabijaj" sobie posty w technicznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech kupi normalna spreżarke po regeneracji z gwarancja i będzie zadowolony a tamten temat sobie odpuść bo to naprawdę nie wygląda ciekawie!!! :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: Czytaj co się pisze a nie "nabijaj" sobie posty w technicznych

nie zależy mi na postach w technicznym tylko na tym aby kolega Somes nie dal się nabić w butelkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Adrian suszara jest od znajomego któremu będę przerabiał BLB na +200PS :wink4:

wiem jak to chodzi bo mam okazje jeździć tym autem ale dzięki za troskę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech kupi normalna spreżarke po regeneracji z gwarancja i będzie zadowolony a tamten temat sobie odpuść bo to naprawdę nie wygląda ciekawie!!! :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: Czytaj co się pisze a nie "nabijaj" sobie posty w technicznych

nie zależy mi na postach w technicznym tylko na tym aby kolega Somes nie dal się nabić w butelkę!

:wallbash: Ty tak masz czy tylko udajesz :wallbash:

To jest ktoś kto jeździ do nas na spoty od dawna i prawie na każdy i mieszka w tym samym mieście (blok obok) to raczej go nie zrobi w ch*ja a chce wymienić u siebie na BRD to raczej tej z BLB nie powiesi sobie nad łóżkiem

Czytaj ze zrozumieniem a nie przejeżdżaj tylko wzrokiem po literkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: Ty tak masz czy tylko udajesz :wallbash:

To jest ktoś kto jeździ do nas na spoty od dawna i prawie na każdy i mieszka w tym samym mieście (blok obok) to raczej go nie zrobi w ch*ja a chce wymienić u siebie na BRD to raczej tej z BLB nie powiesi sobie nad łóżkiem

Czytaj ze zrozumieniem a nie przejeżdżaj tylko wzrokiem po literkach

Guru chcesz być kolejnym kolorowym od nas z kropkiem :cool1::decayed:

Wyluzuj :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj bo mnie drażni jak czytają piąte przez dziesiąte i wydaje im się że wszystko wiedzą

koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes a rozmawiałeś już z Dimanem czy tak tylko kminisz coś pod nosem :naughty:

jeżeli Diman się zdecyduje to jedziemy po suszarke i będę mu robił FMIC + zmiana turbo i wtedy wezmę w rozliczeniu turbo i mu dopłacę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...