Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Problem z odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mój problem polega na tym ze w okresie zimowym auto ciężko pali. Na początku jak odpalam kręci dobrze ale nie zaskakuje. Po kilku próbach ( czasami nawet kilkunastu ) zaczyna załapywać ale rzuca całym samochodem i zaraz gaśnie. Przy delikatnym dodaniu gazu obroty idą w górę ale przy szybszym coś strzela i przy próbie jechania traci moc aż gaśnie silnik. Po następnych kilku próbach w końcu załapuje aczkolwiek już dwa razy mi się zdarzyło że go ogolę nie odpaliłem bo od kręcenia siadł mi akumulator. Po podpięciu pod komputer wyskoczył błąd czujnika temperatury silnika i błąd mieszanki. Po wymianie czujnika błąd mieszanki został gdyż podobno nie można jej ustawić. Problem z odpaleniem nadal spędza mi sen z powiek. POMOCY !!!!!!!!!

A4,1,6 z gazem, 95r.

Opublikowano

Najpierw popraw opis bo w 1995 roku nie produkowali jeszcze silnika [ANA] (98-00r).

Jaką masz instalację, odpalasz na gazie? Sprawdź kable WN i świece.

Opublikowano

sprawdz swiece i przewody tak jak kolega robertb mowi, a jezeli swiece i przewody sa ok to spróbuj przed zgaszeniem silnika przejechac sie z 200-300m na benzynie i go wylaczyc. moze to pomoze :)

Opublikowano

Najpierw popraw opis bo w 1995 roku nie produkowali jeszcze silnika [ANA] (98-00r).

Silnik masz ADP

jesli juz dlugi czas jezdzisz na gazie to szwankuje ci uklad paliwowy, sprawdz filtr, pompe i wtryski. Tak jak pisal kolega wyzej gaś samochod na benzynie i przed zgaszeniem przygazuj go troche. Zrob sobie tez ze 100km na samej benzynie.

A jakie masz świece? jesli jednoelektrodowe to zmien na takie jakie zaleca audi.

Opublikowano

bład -zły skład mieszanki- mogą dawć:

lambda

wtryskiwacze

przepływka

pompa paliwowa albo filtr paliwa

Opublikowano

bład -zły skład mieszanki- mogą dawć:

lambda

wtryskiwacze

przepływka

pompa paliwowa albo filtr paliwa

A skąd kolega wie że jest zły skład mieszanki ?

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

bład -zły skład mieszanki- mogą dawć:

lambda

wtryskiwacze

przepływka

pompa paliwowa albo filtr paliwa

A skąd kolega wie że jest zły skład mieszanki ?

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

bo czytał pierwszy post :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

bład -zły skład mieszanki- mogą dawć:

lambda

wtryskiwacze

przepływka

pompa paliwowa albo filtr paliwa

A skąd kolega wie że jest zły skład mieszanki ?

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

tak mi gość powiedział który kompa podłączał i że taki błąd wyrzucił komp

Opublikowano

bład -zły skład mieszanki- mogą dawć:

lambda

wtryskiwacze

przepływka

pompa paliwowa albo filtr paliwa

A skąd kolega wie że jest zły skład mieszanki ?

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

tak mi gość powiedział który kompa podłączał i że taki błąd wyrzucił komp

Czyli w takim razie z układem zapłonowym tj. świece, kable WN ... powinno być ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.