Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Koło dojazdowe/zapasowe


dioniz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Moje auto zostało wyposażone w "zestaw naprawczy" mam plan, aby zakupić koło dojazdowe.

W związku z tym mam pytanie, czy w ASO istnieje taka możliwość, a jeśli ktoś kupował to jak sprawa wygląda cenowo.

Ponadto czekam na opinie czy zamiast "dojazdówki" może lepiej kupić tradycyjny zapas, tylko jaki rozmiar, aby wszedł w miejsce w podłodze.

Obecnie otwór na koło jest wyłożony styropianem w którym to znajduje się wspomniany zestaw naprawczy. Czy wraz z zakupem dojazdówki, bądź też koła zapasowego, trzeba jakoś specjalnie doposażyć auto, aby zamocować dojazdówkę/zapas?

WSZYSTKIM WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM 2010 ROKU!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dioniz, poszukaj na forum - ktoś już kiedyś przerabiał temat koła zapasowego w B7 i było tam kupę info nt. wymiarów itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem dojazdówkę 15-stkę z prawie nówką oponką za 80zł w wulkanizacji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił normalne koło zapasowe i nie bawiłbym się w dojazdówki. Na wiosnę coś takiego też planuję. :good: Tak jak mówił edmondo jest gdzieś na forum info o rozmiarze. Jak znajdę wątek to ci podrzucę. :good:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 07:35_________________________________________________Tutaj masz kolego co nieco na ten temat - tak na szybko. :evil:http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t89951.0.html;highlight=koło+zapasowe I ztego co widać nawet 17ka wchodzi na zapas... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat bo mam pytanko: póki co mam zestaw naprawczy który jest w tym styropianowym pakunku. Czy jeśli kupię dojazdówkę i dodatkowo styropianowe wypełnienie aby zmieścić tam narzędzie, to czy nadal będzie można to przykryć tym okrągłym plastikowym okrągłym zamknięciem? Mowa o B7 Avant. Ma może ktoś dojazdówkę i może zrobić fotkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...