Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Warszawa - wymiana szyby bocznej, lewej tylnej - AutoGlass Jaan


hansman

Rekomendowane odpowiedzi

Moze temacik troche z innej beczki, ale mysle ze informacja rownie uzyteczna. Jakis miesiac temu mialem wlamanie do samochodu przez szybe w tylnych lewych drzwiach i w zwiazku z tym chcialem jak najszybciej usunac szkode. Niestety w zwiazku z tym ze moja kochana zona ubezpieczyla mi samochod w HDI (nigdy wiecej, banda oszolomow) musialem naprawiac sobie szkode albo w ASO albo w jakiejs innej, "autoryzowanej" firmie.

Dzwonilem do ASO, ale jeszcze nie doszlismy do wyceny a oni juz mi zapowiedzieli, ze na szybe czeka sie ok 7 dni wiec podziekowalem. Podjechalem do Autoglassa na Artyleryjskiej (przy trasie torunskiej) i co sie okazalo - na szyba czeka sie max 2 dni robocze, koszt szyby ok 200 PLN, wymiana 100 PLN. Na poczatku nie moglem uwierzyc, ze az tak tanio ale to byly faktycznie wszystkie koszty.

Mila, fachowa obsluga (na recepcji jeszcze na dodatek ladna :naughty: ) i szybka - wymiana zajela 3 godziny. Co prawda Panowie troche ponadawali na Audi, ze wymiana samej szyby to bylo 10 minut a rozebranie i zlozenie drzwi to ponad 2,5 godziny. ale co tam...

Tak wiec spodziewalem sie kosztow grubo ponad 1000 pln a wyszlo na tyle tanio, ze machnalem na ubezpieczyciela reka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) kolego w PTU można wykupić pakiet szyby za kilka złociszy - obejmuje szybę czołową, tylna i boczne. PTU ma umowę na wykonywanie usług z AutoGlass Jaan, likwidacja w ramach pakietu odbywa się błyskawicznie, zgłaszasz i za kilka godzin najcześciej oddzwania pracownik AutoGlass Jaan by umówić na wymianę. W razie potrzeby wymiany mogą przyjechac do klienta (bynajmniej jak chodzi o szybę czolową) czy coś w tym rodzaju - tylko trzeba zapewnić warunki - pomieszczenie i odp. temp jeśli jest zimno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...