Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Srebrna piękna limuzyna :-))

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!

W końcu prezentuje moją srebrną strzałę ;-). Już prawie 3 lata po zakupie, 205 tyś na liczniku. Nie lubię zbyt wiejskiego tuningu, a S-LINE to nie jest. Wydaje mi się, że jest ładnie zrobiona seria. Ja z efektu prac jestem zadowolony. Większych kół, ani gleby nie planuje bo autka używam na codzień, a te zmiany choć są ładne to często sprawiają kłopoty.

Wyposażenie:

- silnik AFN 110 km

- 4 x airbag

- 2 x podłokietnik

- ABS

- klimatronik

- pakiet oświetlnie

- drewniane dekory

- wspomaganie

- tylna kanapa dzielona i kluczona

Zrobione było mechanicznie:

- rozrząd + pompa wody

- hamulce klocki + tarcze

- lewe przednie zawieszenie (pukało..) komplet Bilstein

- przeczyszczona turbinka

- filtry i oleje na bieżąco

Zmiany optyczne:

- ksenon i lampy poliftowe przód + tył

- chlapacze (mam kawałek do asfaltu może to nie wygląda ale robotę robi)

- koła 16 ORI

- niklowane końcówki tłumika

- grill poliftowy

- białe boczne kierunki

- halogeny ORI po drugim lifcie włożone w kratki seryjne

- naklejona foliowa podkładka na dach pod antene CB

- dołożone chromowane obwódki szyb oczywiście ORI

- radio PIONEER

W planach:

- kierownica S-line

- fotele kubełki materiałowe lub skóra

- zmiana podświtlenia liczników na białe

- podświetlana gałka zmiany biegów

Oglądajcie i oceniajcie.

18RvIS.jpg

VznwJ.jpg

1N_1Wr.jpg

1uQnA9.jpg

1N_bV0.jpg

Vzv09.jpg

1uQq4i.jpg

Vzz_r.jpg

1N_lTA.jpg

1N_qSS.jpg

1uR7YS.jpg

1N_tn0.jpg

Opublikowano

fajna sztunia i zacne plany (oprócz tych białych zegarów) :good:

mi osobiście nie leżą te wypukłe boczne kierunki, ale ogólnie git :decayed:

Opublikowano

Witam!!

no masz szczescie :polew:

nie ma sie do czego przyczepic :good:

cyknij fotke jak wyrezales haluny :good:

Opublikowano

da się fajnie zrobić furkę? da się :good:

tak trzymaj :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Fotki zrobie jak będzie cieplej i dorzuce. Halogeny były wałkowane na forum jest to połączenie kratek sprzed II liftu i obwódek halogenów po II lifcie trochę ciężko je głeboko włożyć, ale rzecz do przejścia.

Opublikowano

No no podoba mi się :decayed: lampy z przodu i halogeny w zderzaku dają radę :kox:, chromy wokół szybek :kox: felga też moja ulubiona w B5 :good:

Jedynie na minus radio, jednak do audi tylko ori

Ogólnie jestem na TAK :naughty:

Opublikowano

Fotki zrobie jak będzie cieplej i dorzuce. Halogeny były wałkowane na forum jest to połączenie kratek sprzed II liftu i obwódek halogenów po II lifcie trochę ciężko je głeboko włożyć, ale rzecz do przejścia.

trzeba podcinac troszke belke w zderzaku i wchodza jak trza :good:

PS watek na temat rezania halo to moj :decayed:

ale cyknij foto se porownam :good:

Opublikowano
  • Autor

teraz jak piszesz to faktycznie wzmocnienie w zderzaku takie co idzie pionowo podcinałem zgadza sie, jak będzie cieplej to zrobie foto, chociaż przyznaje że kratki mi mocno nie trzymają i mam dla bezpieczeństwa na wkręty

Opublikowano

teraz jak piszesz to faktycznie wzmocnienie w zderzaku takie co idzie pionowo podcinałem zgadza sie, jak będzie cieplej to zrobie foto, chociaż przyznaje że kratki mi mocno nie trzymają i mam dla bezpieczeństwa na wkręty

tez mam na wkreta jedna bo ten dzyndzel dziubek juz mialem wyjechany i nie trzymal

a klakson przesuwales?

Opublikowano
  • Autor

szczerze mówiąc nie wiem nie pamiętam

Opublikowano

Bardzo fajne :audi::good: Dołóż jeszcze trójramienną kierownicę od S4 i będzie super. Białe tarcze zegarów to kwestia gustu, mnie się akurat nie podobają, ale jak chcesz to wkładaj :wink4: Masz moje błogosławieństwo :decayed:

Opublikowano

wydaje mi się że kolega mówi o białym podświetleniu zegarów (jak w poliftach) a nie o białych tarczach :wink4:

i taka zmiana jak najbardziej na plus :good:

Opublikowano

Zacny sprzecik no i w jedynym słusznym nadwoziu :cool1:

Plany też niczego sobie w dobrym kierunku grunt zeby nie przesadzić ;P

A koledze chodziło o podświetlenie liczników na biało no i możne być fajny efekt, jak kto lubi mi sie podobają typowe czerwone podświetlenia :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.