Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czujnik temperatury silnika padniety


jaruk1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich tutaj , jestem nowy na tym forum i rownoczesnie nowym wlascicielem audi 1.9 tdi 130 i mam pytanko odnosnie temperatury silnika . Wczoraj jechalem z polski do nie niemiec i w polowie drogi padl mi zegar temperatury silnika i rownoczesnie na komputerze ukazala mi sie wiadomosc by zrobic service .Moze ktos mial taki przypadek jak ja i mogl by mi pomoc ? z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej tak zdiagnozujesz usterkę. Sprawdź ewentualnie wtyczkę na czujniku, może styki skorodowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki .pozdrawiam[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 12:11_________________________________________________wlasnie problem minol z tym czujnikiem w sumnie co z robilem to tylko bezpieczniki sprawdzilem i wzielem przejechalem sie ok 5km a wkoncu wskazuje juz temp .Jak dla mnie to dziwna sprawa bo kontronka service dalej jest zapalona .Moze to chodzi o service oleju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podepnę się pod posta. Dzisiaj rano zrobiłem pomiar vagiem temperatur. Oto wyniki:

Tem. Na parkingu -3*C

Tem na fisie -3,5*C

Tem paliwa -0,9*C

Tem zasysanego powietrza 1,8*C

Tem płynu chłodniczego 2,7*C

Auto stało 16 godzin , w nocy było -8*C. Czy to normalne że temperatura płynu jest dodatnia, czy czujnik padnięty. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...