Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaruk1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. jaruk1 odpowiedział(a) na jaruk1 temat w 1.9TDI
    Elektozawory wymieniony -zamykam ten problem
  2. jaruk1 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Dzien dobry, Chcialbym sie was spytac jakie mogly byc powody wchodzenia samochodu w tryb awaryjny. Otoz gdy jade na pelnym gazie na 3 biegu ok 4000 obrotow samochod w chodzi w tyb awaryjny. Przy 5-tym biegu ok 2200 tez samochod wchodzi w tryb awaryjny. Turbo czyscilem jakies 2 tygodnie temu - bez skutku wymienilem czujnik doladowania - bez skutku logi: http://vaglog.pl/log_195976.html
  3. witam wszystkich, chcialbym was sie spytac ktore to numer pompowtryskiwaczy? 08-04-21 83012 TR BA
  4. jaruk1 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, Jestem poczatkujacy na stronie audi klub i ogolnie amator co do samochodow wiec bym potrzebowal pomoc. Otoz mam zdjecie pompowtyskiwacza ale nie wiem ktore numery sa prfzepisne do mojego pompowtryskiwacza. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/70e492c4717b4e43.html
  5. witam wszystkich audi naniakow!!!!
  6. ok dzieki .pozdrawiam[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 12:11_________________________________________________wlasnie problem minol z tym czujnikiem w sumnie co z robilem to tylko bezpieczniki sprawdzilem i wzielem przejechalem sie ok 5km a wkoncu wskazuje juz temp .Jak dla mnie to dziwna sprawa bo kontronka service dalej jest zapalona .Moze to chodzi o service oleju?
  7. czyli nie ma innej mozliwosci ktora bym mogl sam sprawdzic
  8. Witam wszystkich tutaj , jestem nowy na tym forum i rownoczesnie nowym wlascicielem audi 1.9 tdi 130 i mam pytanko odnosnie temperatury silnika . Wczoraj jechalem z polski do nie niemiec i w polowie drogi padl mi zegar temperatury silnika i rownoczesnie na komputerze ukazala mi sie wiadomosc by zrobic service .Moze ktos mial taki przypadek jak ja i mogl by mi pomoc ? z gory dziekuje
  9. Witam wszystkich klubowiczow *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.