Treść opublikowana przez jaruk1
-
Turbina do wymiany?
Elektozawory wymieniony -zamykam ten problem
-
Turbina do wymiany?
Dzien dobry, Chcialbym sie was spytac jakie mogly byc powody wchodzenia samochodu w tryb awaryjny. Otoz gdy jade na pelnym gazie na 3 biegu ok 4000 obrotow samochod w chodzi w tyb awaryjny. Przy 5-tym biegu ok 2200 tez samochod wchodzi w tryb awaryjny. Turbo czyscilem jakies 2 tygodnie temu - bez skutku wymienilem czujnik doladowania - bez skutku logi: http://vaglog.pl/log_195976.html
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
witam wszystkich, chcialbym was sie spytac ktore to numer pompowtryskiwaczy? 08-04-21 83012 TR BA
-
Numer pompowtrysku - pomoc
Witam, Jestem poczatkujacy na stronie audi klub i ogolnie amator co do samochodow wiec bym potrzebowal pomoc. Otoz mam zdjecie pompowtyskiwacza ale nie wiem ktore numery sa prfzepisne do mojego pompowtryskiwacza. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/70e492c4717b4e43.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich audi naniakow!!!!
-
[ALL B6] Czujnik temperatury silnika padniety
ok dzieki .pozdrawiam[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 12:11_________________________________________________wlasnie problem minol z tym czujnikiem w sumnie co z robilem to tylko bezpieczniki sprawdzilem i wzielem przejechalem sie ok 5km a wkoncu wskazuje juz temp .Jak dla mnie to dziwna sprawa bo kontronka service dalej jest zapalona .Moze to chodzi o service oleju?
-
[ALL B6] Czujnik temperatury silnika padniety
czyli nie ma innej mozliwosci ktora bym mogl sam sprawdzic
-
[ALL B6] Czujnik temperatury silnika padniety
Witam wszystkich tutaj , jestem nowy na tym forum i rownoczesnie nowym wlascicielem audi 1.9 tdi 130 i mam pytanko odnosnie temperatury silnika . Wczoraj jechalem z polski do nie niemiec i w polowie drogi padl mi zegar temperatury silnika i rownoczesnie na komputerze ukazala mi sie wiadomosc by zrobic service .Moze ktos mial taki przypadek jak ja i mogl by mi pomoc ? z gory dziekuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczow *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich