Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wymiana żarówek pozycyjnych


Mess

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanie pewnie dla wiekszosci banalne ale niestety nie moge dojsc do tego jak w mojej a4 wymienic zarowke od pozycyjek przednich.szukalem na forum ale nie znalazlem odpowiedzi.

moja a4 jest po drugim lifcie od srodka mam dwie zaslepki jedna daje dostep do swiatel mijania a druga do dlugich a po srodku jest pozycyjka ale dotarcie do niej przed ktorys z tych dwoch otworow jest baardzo ciezkie.

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam lampy zespolone. do lewej faktycznie ciezki dostep ale jak zdejmiesz plasik od dolotu powietrza i niejest tak zle. prawa dostep calkiem calkiem. ja zmienialem zarowki bez wyciagania lamp. trzeba troche palce pogimnastykowac ale da sie bez problemu, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety lampa na stół i do dzieła z wymiana...Albo bedziesz gimnastykowac palce albo bierzesz jakies szczypce i lekko wyciagasz zaróweczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez ostatnio wymienialem postoje (Blue Xenon) - postojówki są w umieszczone w odbłyśniku świateł drogowych, wiec masz je od strony od strony chłodnicy, wystarczy odpiąc spręzysty zaczep od świateł drogowych, namierzyc organoleptycznie kable od postoju ...i ciągnąc oprawkę, jest mocowana na wcisk, wymiana jest na poziomie przedszkola, zajmuje 10 min łącznie z demontażem wlotu powietrza dla prawej lampy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...