Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymieniony silnik i korbowód w drugim silniku....powody?


Gość elvis80

Rekomendowane odpowiedzi

;( możecie mi podać waszym zdaniem powody jakie spowodowały konieczność wymiany korbowodu a Audi A4 2003r silnik 2,0FSI??? :mysli:

[mod]Nie wiem o co pytasz - pisz poprawnie bo jest to nie zrozumiałe[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;( możecie mi podać waszym zdaniem powody jakie spowodowały konieczność wymiany korbowodu a Audi A4 2003r silnik 2,0FSI??? :mysli:

a z jakich przyczyn zostały wymienione?z jaka usterką auto poszło na warsztat i dlaczego Ci powiedzieli,ze trzeba wymienić korbowód?

napisz coś wiecej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;( możecie mi podać waszym zdaniem powody jakie spowodowały konieczność wymiany korbowodu a Audi A4 2003r silnik 2,0FSI??? :mysli:

a z jakich przyczyn zostały wymienione?z jaka usterką auto poszło na warsztat i dlaczego Ci powiedzieli,ze trzeba wymienić korbowód?

napisz coś wiecej :wink4:

właśnie on o to pyta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;( możecie mi podać waszym zdaniem powody jakie spowodowały konieczność wymiany korbowodu a Audi A4 2003r silnik 2,0FSI??? :mysli:

a z jakich przyczyn zostały wymienione?z jaka usterką auto poszło na warsztat i dlaczego Ci powiedzieli,ze trzeba wymienić korbowód?

napisz coś wiecej :wink4:

właśnie on o to pyta :decayed:

powodem,moze byc pekniecie,zlamanie etc-skad mamy wiedziec,dlaczego ktos to wymienil? wydaje mi sie,ze autor wątka ma wymieniony i sie chce dowiedziec,czy ktos go nie oszukal i nie naciągnął na niepotrzebne koszty... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj kupiłem A4 od handlarza .... spoko wydaje się koleś (swojak) teraz wziąłem brief i znalazłem na www książkę z telefonem gościa z który jako ostatni był właścicielem tego pojazdu i mówił mi że:

"przez ostatni rok około 9miesięcy auto sprawiało mu problemy z elektroniką silnika i z samym silnikiem..." :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: że jakieś 8 tygodni temu coś z tłokami mu sie zdziałało i oddał furmanke do Audi AUTO HAUS...i zakupił nówetę Audi...ale jak koleś w woj świętokrzyskim sprawdzał mi VAGiem auto to nic nie wykazało zero po prostu nic... auto płynnie się toczy, schodzi z obrotów, przyspiesza nie szarpie ramą nie ma wycieków, ogólnie przez 250km jechało jakby silnika nei miało...cisza spokój brak zakłóceń, pełen luz - czy mam się martwić czy sądzicie że to mentalność niemiecka starego faceta z Luftwaffe???? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy :naughty: powiem szczerze gadanie z Niemcem starej daty (Bawaria-ich dialekt) powoduje że mogę części nie zajarzyć ... mówił coś o tłokach i że ten jak on to powiedział patyk co wprawia w ruch tłoki został wymieniony bo mu się tłoki odkleiły ... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy :naughty: powiem szczerze gadanie z Niemcem starej daty (Bawaria-ich dialekt) powoduje że mogę części nie zajarzyć ... mówił coś o tłokach i że ten jak on to powiedział patyk co wprawia w ruch tłoki został wymieniony bo mu się tłoki odkleiły ... :wallbash:

masz jakies dokumenty,rachunki etc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam żadnego rachunku bo niby skąd....ach sam nei wiem co myśleć o tym, czy się tym stresować??? czy olać z drogi 250km miałem mega przyjemne odczucia.... więc nie wiem czy jest sens się zadręczać>>> :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,0FSI przy mega spokojnej jeździe 7,2l/100km mega jednostka elastyczna, bez skoków obrotów, jedynie co mój błąd że przed wyjazdem nie zobaczyłem ile jest oleju na bagnecie ... a po ok. 130km komputer pokazał min oleju, dolałem 1l i było do 4nacięcia na bagnecie....muszę wymienić olej i kontrolować jeśli okaże się że bierze olej to pytanie ile może żebym się nie stresował??? :mysli:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 23:04_________________________________________________ :wink4: kupiłem kupiłem... i teraz po brifie se odnalazłem adres kolesia z Niemiec i chciałem dowiedzieć się że wlepa na rozrządzie jest oki....dowiedziałem się że serio jest oki i w ASO wymieniane jest przy 93tyś km 08/2009 więc spoko ale dowiedziałem sie innych mało wesołych informacji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj-poukładajmy to w całość-kupiłeś auto,nie masz zadnych rachunków,ani dowodów napraw,jedyne co masz-to szczątkowe info od byłego właściciela,ze cos bylo w aucie robione-tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...