Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Navi w wersji przed liftem??


ArassA4

Czy można zamontowac Navi w wersji przed liftem?  

  1. 1. Czy można zamontowac Navi w wersji przed liftem?



Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej kupic jakas navi na szybe :gwizdanie:

Wszystko sie da, kwestia tylko tego ile to bedzie kosztowac i jak wygladac, Bywaly juz takie przerobki i wygladaly bardzo srednio.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da rade wszystko zrobic, tylko na czym tak naprawde Ci zalezy?? Sama navi ma słabe pokrycie map, jedyne co to, to że TV mozesz mieć o ile dokupisz dekoder :gwizdanie:

F16 myśliwiec przerabiał przedliftowa konsole pod taką 2DIN z radiem symphony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to zależy mi ogólnie na zmianie tego przedniego panelu z navi wygląda bardziej elegancko, zastanawia mnie tylko czy po zdemontowaniu tego przedniego panela, wszystko podejdzie? na pewno climatronik trzeba zmienia... ale jezeli ma to wyglądac źle czyli nie spasowane czy cos w tym rodzaju , to czy dac sobie spokój z tym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz do tego wątku

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_moja_19_tdi_fulll_wypasssssss_hehehehehehhe-t30740.15.html

Zapytaj sie co było potrzebne do zmiany na rtadio 2din, a co można było przerobić, bo cała sprawa rozchodzi sie tylko o montaż radia wielkosci 2din jakie to bedzie to juz tylko od ciebie zależy

Ale zdaje mi sie widziałem gdzies konsole przedliftową z tą nawigacją :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego, zależy mi na jak najlepszym Radiu z Navi i co najważniejsze żeby było spasowane :)

Spasowane to nie bedzie, ponieważ nie ma zadnego ori w tych rocznikach, wiec albo załozysz i przymrózysz oko na "2mm" szpary, albo pójdziesz o krok dalej i zrobisz pod to własna ramke :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w autku org navi i szczerze mówiąc szału nie ma lepiej kupić na szybe i o wielel lepiej pokazuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...