Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Navi w wersji przed liftem??

Czy można zamontowac Navi w wersji przed liftem?

  1. 1. Czy można zamontowac Navi w wersji przed liftem?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie pytanko, czy jest możliwośc zamontowania Navi w wersji przed liftem?

Opublikowano

Lepiej kupic jakas navi na szybe :gwizdanie:

Wszystko sie da, kwestia tylko tego ile to bedzie kosztowac i jak wygladac, Bywaly juz takie przerobki i wygladaly bardzo srednio.. :wink4:

Opublikowano

Da rade wszystko zrobic, tylko na czym tak naprawde Ci zalezy?? Sama navi ma słabe pokrycie map, jedyne co to, to że TV mozesz mieć o ile dokupisz dekoder :gwizdanie:

F16 myśliwiec przerabiał przedliftowa konsole pod taką 2DIN z radiem symphony

Opublikowano
  • Autor

Szczerze to zależy mi ogólnie na zmianie tego przedniego panelu z navi wygląda bardziej elegancko, zastanawia mnie tylko czy po zdemontowaniu tego przedniego panela, wszystko podejdzie? na pewno climatronik trzeba zmienia... ale jezeli ma to wyglądac źle czyli nie spasowane czy cos w tym rodzaju , to czy dac sobie spokój z tym??

Opublikowano

Zobacz do tego wątku

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_moja_19_tdi_fulll_wypasssssss_hehehehehehhe-t30740.15.html

Zapytaj sie co było potrzebne do zmiany na rtadio 2din, a co można było przerobić, bo cała sprawa rozchodzi sie tylko o montaż radia wielkosci 2din jakie to bedzie to juz tylko od ciebie zależy

Ale zdaje mi sie widziałem gdzies konsole przedliftową z tą nawigacją :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Kolego, zależy mi na jak najlepszym Radiu z Navi i co najważniejsze żeby było spasowane :)

Opublikowano

Dzięki Kolego, zależy mi na jak najlepszym Radiu z Navi i co najważniejsze żeby było spasowane :)

Spasowane to nie bedzie, ponieważ nie ma zadnego ori w tych rocznikach, wiec albo załozysz i przymrózysz oko na "2mm" szpary, albo pójdziesz o krok dalej i zrobisz pod to własna ramke :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a powiedzcie jak bym się już zdecydował cokolwiek w tym kierunku zrobic, to jaka jest najlepsza Navi z dużym wyświetlaczem??

Opublikowano

RNSe

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim za pomoc :naughty:

Opublikowano

ja mam w autku org navi i szczerze mówiąc szału nie ma lepiej kupić na szybe i o wielel lepiej pokazuje ;)

Opublikowano

Ja wlasnie zamontowalem i jestem bardzo zadowolony. Mam mape z 2010 i jest bardzo dokladna. Do tego w nocy za***iście wyglada :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.