Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Dlaczego odrazu nie odpala


SEB-A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może komuś uda sie wyjaśnić w czym jest problem z moją :a4fan: .

Auto kupiłem dwa tygodnie temu 1.9tdi-130km 2001r :grin:, oczywiście jest po wymianie wszystkich filtrów,płynów,przewodów itd.

Problem polega na tym ze kiedy troche dłużej postoi np. jeden dzien, czasem jedna noc nie chce mi odrazu odpalic?? ...hm świece?!!... też tak pomyślałem i odrazu je wymieniłem, lecz niestety problem nie minął!! Musze dodać ze jak go troche "pokręce" i pododaje troche gazu to wkońcu za 5-6 razem odpali ale przecież nie w tym rzecz, noce są ciepłe, paliwo leje dobre olej tez jest po wymianie itd. Kiedy juz raz odpali to później odpala już za każdym razem ale jak troche dłużej postoi to znowu to samo!!!

Co to może być?

Jest ktoś kto mógłby mi powiedzieć choć kilka słow na ten temat to naprawde będe niezmiernie wdzięczny!!

Pozdrawiam. :audi:

poprawiony temat, oraz styl postu (to nie laurka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza sprawa VAG, może to być że paliwo się cofa... wymieniałeś też filtr paliwa ?? jakiś stycznik od świec żarowych... skąd jesteś??? uzupełnij profil !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...PROFIL JUZ UZUPEŁNIŁEM :grin: ...FILTR PALIWA WYMIENIŁEM, POD KOMPA TEZ GO PODPIOŁEM-POKAZAŁ KILKA BŁEDÓW ALE NIC POWAŻNEGO I ZWIAZANEGO Z TA USTERKA A POZA TYM ZOSTAŁY ODRAZU WYKASOWANE,

JEZELI CHODZI O COFNIECIE SIE PALIWA TO CO MOZE BYC PRZYCZYNĄ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze wyłącz Caps Lock bo duże litery oznaczają to że KRZYCZYSZ !! :grin:

błędy o których mówisz dały się wykasować czy po wykasowaniu znowu się pojawiły ?? cofanie paliwa ?? a wymieniałeś też ten króciec który wchodzi do filtra paliwa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POD KOMPA TEZ GO PODPIOŁEM-POKAZAŁ KILKA BŁEDÓW ALE NIC POWAŻNEGO I ZWIAZANEGO Z TA USTERKA A POZA TYM ZOSTAŁY ODRAZU WYKASOWANE,

:polew: :polew: :polew:

nie mogłem sie powstrzymac

a jakie to były błedy ... ?

moze filtr paliwa został zle wymieniony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

króciec ? nie tego nie wymienialem....[br]Dopisany: 31 Maj 2007, 13:04 _________________________________________________...a bledy które wyskoczyły to: tylnie koło czujnik abs, cos ze sterowaniem świateł (oczywiscie błedy usunięto i nie powróciły) i trzeci ktorego nie potrafie zdefiniowac ale dzisiaj wybieram sie do mechaniora i sie dowiem...

...nie konecznie chyba bedzie to zle wymieniony filtr(chociaz tego nie wykluczam) poniewaz przed wymiana tez sie tak zachowywał...

[br]Dopisany: 31 Maj 2007, 13:17 _________________________________________________...z tego wszystkiego zapomnialem napisac ze już byłem u mechaniora i stwierdził: ze to nieszczelnosc w przewodach, przez to cofa mi sie paliwo-tak stwierdził mechanior i rzekł: "zestaw uszczelek do wtrysków 66zł(na wtrysk) x4 czyli razem 264zł +robocizna 120zł"

..co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w nieszczelności... to napewno. Przeważnie w przewodach paliwowych dochodzacych już do samego silnika. Jeżeli mechanik to zlokalizował to nic innego jak tylko naprawiać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...