Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czesterowóz :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na poczatku troche :thumbdown: ale na obecnych setupie :hi:

Opublikowano

auto niby fajne ,ale nie jedzie :gwizdanie:

ale przynajmniej moge sie cieszyć że objeżdżam S4 :decayed:

patrzyłem na te zdjęcia w rzepaku, ale teraz widzę że jest niżej, masz może większą fotę z avatara :naughty:

poszukaj po necie , wszystko sie da znaleźć :naughty: NK np :kox:
Opublikowano
  • Autor

A felgi jaki model? Widziałem takie kiedyś w A8

Nie wiem jak się ten model nazywa, ale jakiś od Audi :>

na poczatku troche :thumbdown: ale na obecnych setupie :hi:

No początki trochę porażka, ale do wszystkiego trzeba dojrzeć :)

auto niby fajne ,ale nie jedzie :gwizdanie:

ale przynajmniej moge sie cieszyć że objeżdżam S4 :decayed:

patrzyłem na te zdjęcia w rzepaku, ale teraz widzę że jest niżej, masz może większą fotę z avatara :naughty:

poszukaj po necie , wszystko sie da znaleźć :naughty: NK np :kox:

Chyba S4 by krolu objeżdżasz :polew:

Keżorku tak jak pisałem, ja nie wymieniam silnika co miesiąc w przeciwieństwie do ciebie, poza tym nie będę inwestował w moc w tym aucie jak zaraz coś nowego może będzie, jedynie wymienie turbo bo i tak leży w garażu.

Opublikowano

po co wymieniać turbo jak i tak się w moc nie idzie? :cool1:

lepiej mi sprzedać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

po co wymieniać turbo jak i tak się w moc nie idzie? :cool1:

lepiej mi sprzedać :decayed:

No w sumie pomyślę nad tym, zależy jaką cenę rzucisz. Ewentualnie wymienie, żeby nowy nabywca miał jakąś bazę do modów, albo poprostu nowe turbo :)

Opublikowano

po co wymieniać turbo jak i tak się w moc nie idzie? :cool1:

lepiej mi sprzedać :decayed:

No w sumie pomyślę nad tym, zależy jaką cenę rzucisz. Ewentualnie wymienie, żeby nowy nabywca miał jakąś bazę do modów, albo poprostu nowe turbo :)

a to masz nówkę sztukę? używkę czy regenerowaną jakąś? :mysli:

Opublikowano

ja osobiście nie popieram żadnych wirusów... :kox:

i przyznam że dobrze iż ściągnołeś ten grill z tym chromem :cool1:

Opublikowano

ja osobiście nie popieram żadnych wirusów... :kox:

i bardzo dobrze :) nie mogą mieć wszyscy szybkich aut :kox:
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Kolega masz to b5 jeszcze czy sprzedałeś?

Opublikowano

Kolega masz to b5 jeszcze czy sprzedałeś?

sprzedane , teraz Czester sie wozi B6ką :hi: temat do archiwum :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Auto dalej aktualne, nie słuchajcie keżora :decayed:

Opublikowano

Auto dalej aktualne, nie słuchajcie keżora :decayed:

nie wiedziałem , że wszyscy kupcy sie wycofują z kupna Twojego padła :decayed:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Auto sprzedane, można zamknąć

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.