Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Zacięte cięgno WG


grubsor

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie w wwa kupie lub dorobie grzybek od wg?

Obawiam się, że tego nie dorobisz. Może ten który właśnie miałeś był dorabiany i nie wytrzymał temperatury. Ja się kiedyś pytałem w Turbo-Tec i mi powiedzieli, że nie mają takiej możliwości i że mam szukać z jakiejś starej używanej turbiny która już jest kaput. Jak tobie się uda znaleźć kogoś kto dorobi to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poprzecznego jest raczej inna... większa, ale ręki se nie dam uciąć :mysli:

Popytaj w firmach zajmujących się turbami, czy nie mają przypadkiem takiej klapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie maja nigdzie mówią ze najlepiej uszkodzona kupić i mogą przełożyć. Jutro sprawdzę od poprzecznego. Wszystko byłoby ok gdyby nie wygięta dźwignia to grzybek dorobiłbym z zaworu wydechowego a tak to dodatkowy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubsor tak jak już wyżej pisałem nie polecam dorabiać, bo oryginalnie trzonek grzybka jest zaklepany na gorąco tak aby klapka miał mały luz żeby mogła pracować. Jeśli będzie miała zbyt mały luz to na wskutek rozszerzalności cieplnej może znów się upalić i znów będziesz musiał to rozbierać i na nowo się w to bawić. Najlepiej szukać tego ramienia z grzybkiem z jakiegoś padłego turba już i przełożyć w całości. Ja mam jedno padłe K03, ale ramie jest ale bez klapki bo też jak pisałem uleciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...