Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Liqui Moly "MotorClean, part.-no. 1019


robertsobol1983

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie. Proszę przeczytać ten artykuł z tego linka:

http://forum.vw-passat.pl/archive/index.php/t-9643.html i co wy o tym sądzicie. Moje auto ma 190 000 przebiegu i bardzo chciałbym mu jeszcze wydłużyć życie ile tylko się da bo raczej nie mam zamiaru zmieniać auta przez parę lat dlatego chcę zadbać o niego na maxa ale czy nie przesadzam. Jeżeli ktoś stosował taki preparacik to proszę info i opisanie wrażeń po tym zabiegu...proszę o opinie osób które miały do czynienia z tym preparatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłem tego specyfiku przy zmianie oleju na syntetyk 5W30. Wcześniej lałem 10W40 i zawory długo klepały po rozruchu i ogólnie silnik głośno pracował. Po za tym przez pierwsze kilometry czułem, że silnik był ospały, słabo się wkręcał na obroty. Nie wiem czy wszystkie zmiany w silniku zawdzięczam Liqui Moly, ale jestem zadowolny i polecam taki zabieg, gdyż:

-zawory nie klepią po rozruchu

-silnik pracuje ciszej na zewnątrz, mniej wibruje w środku

-brak niebiesko-białego dyma przy rozruchu z rana

-silnik chodzi lżej po rozruchu, chętniej wkręca się na obroty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten specyfik i zastosuję go za miesiąc przy zmianie z 10w/40 na 5w/40. Dużo czytałem zanim się zdecydowałem na taki zabieg. Miałem obawy z racji przebiegu mojego auta, ale po zapoznaniu się z lekturą powinno być wszystko ok. Prawie każdy kto zastosował taki zabieg zauważa plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...