Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Moja piękna A4 2.0 TDI Avant 140 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łanie świecą i bez błędów na fisie :mysli: , ciekawe jak długo wytrzymają bez rezystorków :mysli:

Opublikowano

Nie no nie wierzę powaga nie ma błędu żadnego na fisie :evil:

Opublikowano

U mnie jest wszystko ok. Nie miałem żadnego błedu.

Kupiłem na allegro:

http://allegro.pl/zarowka-led-ba15s-bay15d-p21w-18-x-smd-plcc6-hit-i1736587778.html

Pozd

Piotr

zrób fotkę włącznika świateł i wrzuć na forum

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem fotkę kompa. U mnie nie wywalilo żadnego błędu. Na włączniku też nic mi się nie świeci.

Mogę modłączyć jeszcze VAGa żeby zobaczyć czy nic się nie pojawiło.

d3ae2ac098d3d0e5med.jpg

Pozd

Piotr

Opublikowano
:kox: uu widzę zasięg masakryczny masz.....jakie spalanie ??
Opublikowano

wow;) działa :naughty::decayed:

Opublikowano

:kox: uu widzę zasięg masakryczny masz.....jakie spalanie ??

No patrząc na ten zasię to pewnie ze 4,2... :naughty: :naughty:

Co do ledzików to rzeczywiście ładnie świecą. :wink4:

Opublikowano

sprawdzał ktoś jeszcze te ledy w jakiejś innej b7??

Opublikowano
  • Autor

Cześć,

Co do zasięgu to akurat byłem po tankowaniu pod koreczek :> a że latam głownie w trasach to i spalanko jest lux :good:

Mam nadzieje że ktoś sie odważy i zrobi sobie wymianke na LEDy po czym potwierdzi czy wszystko u niego gra.

Chyba ze tylko mój tym tak ma. : :naughty: :naughty: :naughty: i wszystko u niego gra. :evil:

Pozd

Piotr

Opublikowano

ja zamowie:) bede pogromcą mitów ;D

Opublikowano

Cześć,

Co do zasięgu to akurat byłem po tankowaniu pod koreczek :> a że latam głownie w trasach to i spalanko jest lux :good:

Mam nadzieje że ktoś sie odważy i zrobi sobie wymianke na LEDy po czym potwierdzi czy wszystko u niego gra.

Chyba ze tylko mój tym tak ma. : :naughty: :naughty: :naughty: i wszystko u niego gra. :evil:

Pozd

Piotr

Właśnie tego się boję, że Twój typ tak ma :decayed:
Opublikowano

Ja też już zamówiłem te ledziki zobaczymy czy coś u mnie pokaże fis :mysli:

Opublikowano

suwerus, jak długo już Ci świecą te ledy ? Ciekawe jaka jest ich żywotność :mysli:

Opublikowano

Zastanawiałeś się nad RNS-Em,a potem TV,DVD...

Opublikowano
  • Autor
ja zamowie:) bede pogromcą mitów ;D
Ja też już zamówiłem te ledziki zobaczymy czy coś u mnie pokaże fis

Fajnie że znalazło sie 2 chętnych :good: . Bez ryzyka :evil: nie ma zabawy :naughty: :naughty:

Następni odważni pewnie skuszą sie dopiero po waszych opiniach. :>

suwerus, jak długo już Ci świecą te ledy ? Ciekawe jaka jest ich żywotność

Ja dopiero zacząłem a wiec trudno powiedzieć o żywotności. Jak minie kilka miesięcy to mogę więcej powiedzieć.

Jak czytałem na stronie producenta to opisuje 100 000 godzin. Jaka jest prawda to sie okaże :gwizdanie:

Zastanawiałeś się nad RNS-Em,a potem TV,DVD...

Czytasz w moich myślach tylko, że coś długo się do tego zbieram i zebrać nie mogę.

Nie znam się na tym za bardzo. Jak oglądałem na allegro to na pierwszy rzut oka to tylko rocznikami się różnią no i może jeszcze mapami.

Nie wiem na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Zbliżają sie pierwsze urodzinki mojego syna i taki może jeden z prezencików bym mu zrobił :> żeby miał gdzie bajki oglądać. :naughty:

Pozdro

Piotr

Opublikowano

no czekam na info o tych DRL ledowych

Opublikowano

mit obalony --> ledy wywalaja bład:)

Opublikowano

Bieda nie bieda jak by nie wywalaly błędu i świeciły z rok można by było zainwestować :wink4:

Opublikowano

już na tym zdjęciu widać, że świecą słabiej niż zwykła żarówka

0b1e5052725b62bbmed.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.