Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Zmieniarka, radio concert POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Po 1

Bardzo proszę o pomoc w sprawie montażu zmieniarki. :decayed:

Chodzi o montaż w sedanie. Wiem że powinna być zamontowana gdzieś w bagażniku po lewej stronie jednak nie mogę dojść do tego gdzie!

Mam zmieniarkę razem z mocowaniem które wygląda na mocowanie z sedana (bo jest inne niż do kombika i ma zaczepy :rolleyes: )

bardzo był bym wdzięczy jak ktoś by śmignoł jakąś fotką czy cos... :gwizdanie:

Po 2

Chodzi o radio concert.

Wcześniej mialem chorusa i on mial bezpiecznik 7,5, concert ma 5 i gra o wiele gorzej.

Szczególnie słychać to na basach. :disgust:

Czy to możliwe żeby aż taka różnica była i czy jednak warto kupic concerta na bezpiecznik 7,5 :wallbash:

Z góry dzięki za informację,

Pozdrawiam

Dawid[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 16:46_________________________________________________hellołłł! :naughty:

:szukaj: pomoże ktoś??

Opublikowano

Tak wyglada

956a5838fefb6a45.jpg

Opublikowano

Ori zmieniarka zamontowana jest po lewej stronie we wnęce bagażnika. Ja u siebie nie miałem ori zmieniarki a co za tym idzie nie mam też miejsca ori na zmieniarkę, dlatego ja u siebie podwiesiłem pod tylną półką

6bb722012da7e644med.jpg

Co do radia to ja u siebie w Concert I mam 7,5 bezpiecznik

Opublikowano
  • Autor

dzięki wielkie ;)

no właśnie o to mi chodzilo :D

a w sedanie właśnie zmieniarka powinna być pod tylnią półką po lewej stronie chyba dokładnie tak jak kolega ma na zdjęciu wyżej ;)

Pozdrawiam[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 20:19_________________________________________________troche to rozszyfrowalem i te graje z bezpiecznikiem 7,5A maja na wyjsciu 20W :good: wiec pewnie zdecydowanie wiecej niz te z 5A :thumbdown:

Opublikowano

Jakiej produkcji jest concert? Panasonic czy Blaupunkt. Bo chorusy to tylko blaupunkt produkował.

Miałem klientów w serwisie, co mieli uszkodzone blaupunkty (regulacja głośności) i kupili sobie panasonika, ale dźwięk był wg nich gorszy od blaupunkta. Naprawiali więc uszkodzonego blaupunkta. Może to w tym jest przyczyna?

Właśnie popatrzyłem na schemat panasonika i jest tam bezpiecznik 5A.

Pozdrawiam

Piotrek

Opublikowano
  • Autor

nie wiem dokładnie jak to tam z tą regulacją jednak blaupunkt ma zdecydowanie lepsze granie jeżeli to wszystkie maja bezpieczniki 7,5 i wyjście 20W ;)

Opublikowano

Porównaj tył radia concerta i chorusa. Blaupunkty mają taki sam. Panasonik ma tył taki jakby radiator do wzmacniacza.

Napisz jakiej firmy masz concerta.

Opublikowano
  • Autor

no i porównałem i w tej chwili mam włożonego Panasonica.

Tył "radiator" i na naklejce pisze JAPAN :kox:

ale mam też już w domku blaupuncta :banan:

traz musze jeszcze tylko popracować nad montażem zmieniarki...

ale chyba jednak poczekam na troche lepszą pogodę... :wallbash:

Opublikowano

Tak myślałem, że masz panasonika. Potwierdziło się też to, że panasoniki mają gorsze brzmienie od blaupunkta.

Piotrek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.