Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

No to nr gg. 6963317 wal jak w dym... Co do tego ze bedziesz zmeinial felgi to ja te twoje 16 ori chetnie przytule po jakiejs dobrej cenie oczywiscie :naughty: nawet do Krakowa podjade i mozemy jakis spocik zrobic :> . i powiedzcie mi prosze jak zamiesczacie moje wypowiedzi w swoich postach w takiej ciemniejszej ramce (cytat)bo ni hu.a nie umiem tak zrobic :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nr gg. 6963317 wal jak w dym... Co do tego ze bedziesz zmeinial felgi to ja te twoje 16 ori chetnie przytule po jakiejs dobrej cenie oczywiscie :naughty:nawet do Krakowa podjade i mozemy jakis spocik zrobic :> . i powiedzcie mi prosze jak zamiesczacie moje wypowiedzi w swoich postach w takiej ciemniejszej ramce (cytat)bo ni hu.a nie umiem tak zrobic :no:

Klikasz na CYTUJ w poscie kolegi ktorego chcesz wkleic wypowiedz i robi sie to dalej z automatu.

Co do silnika, wbrew opinii innych ktorzy nie mieli ABC moja sztuka pali tyle ile w podpisie - mozesz kliknac sobie na spalanie i otworzy Ci sie moje konto na MOTOSTAT a tam kilkanascie tankowan do pelna przez rok czasu. Ja swoim ABC zrobilem 20tys km i zlego slowa nie moge powiedziec. Co do osiagow, zdrowe ABC daje rade chociaz wiadomo ze z czasem brakuje.... ale brakuje tez wlascicielom S4 po jakims czasie ;)

Napisz, jesli to nie tajemnica, ile zaplaciles za autko? Moze byc na PW, na wiosne jak fundusze pozwola bede myslal o zmianie na E39 lub A6 C5 ale jak widze A4ki w okolicy 10tys to az mi sie slabo robi jak mam pomyslec ze z takim wyposazeniem i w dobrym stanie mialbym oddac za takie psie pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba założyć klan V6 :naughty::decayed:

jak najbardziej :naughty::good: :good: :good:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:09_________________________________________________

zyłke cieniutka wsadzic miedzy znaczek a klape i przeciac a potem jakas benzyna ekstrakcyjna to zmyc albo wodka jakas :wink4:

Wódki szkoda... Najlepsze jest nitro lub denaturat... ;)

No pewnie ze szkoda moze sie przydac zdecydowanie do innych celów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dalem niewiele bo 9tys. dodam tylko ze jest wymieniona cala zawiecha z przodu i rozrzad, wiec generlanie stosunek ceny do jakosci :naughty:Pozatym jest do sprzedania E39 ladna jakbys cos chcial wiedziec na temta BMW to pytaj- wiem wszystko :wink4:

O BMW wiem duzo, mialem E36 i w sumie dalej mam bo zarejestrowane jest na mnie, jezdzi brat. Zarejestrowany jestem na BMW Klub Polska i innych forach. Mozesz napisac tutaj albo na priv co to za e39, z jakim motorem, rocznik i cena? Niestety zaczym bym sprzedal Audi pewnie beemka ucieklaby sprzed nosa. A druga sprawa... nie wiem czy chce ryzykowac bo mam dobra zadbana i nie brzydka sztuke ktorej brakuje tylko ori podlokietnika, zegarow FIS i kierownicy z eSy. No i chodzi mi po glowie tapicerka... alcantara + skora chociaz moja ori ma leciutkie przetarcie tylko w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW E39 1997r 2,0 150km step-tronic(niezla zabawa) jest to samochod ojca... wyglaskane, wychuchane, naprawde w ladnym stanie zreszta oto link do aukcji choc zdjecia nie oddaja prawdziwego uroku autka....

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11232917

Widzę że bety z tych lat też w c**j potaniały :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości jak się ta skrzynia biegów sprawowała w tym bmw?

Raczej sprawuje bo stoi jeszcze w garazu :)skrzynia super sprawa, mozna sie pobawic w manualu pokrecic na wyzszych obrotach z tym ze krzywdy motorowi nie da zrobic :chytry: jezeli chodzi o eksploatacje- zadnych problemow[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 01:16_________________________________________________

BMW E39 1997r 2,0 150km step-tronic(niezla zabawa) jest to samochod ojca... wyglaskane, wychuchane, naprawde w ladnym stanie zreszta oto link do aukcji choc zdjecia nie oddaja prawdziwego uroku autka....

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11232917

Widzę że bety z tych lat też w ch***j potaniały :wallbash:

stosunek jakosci do ceny... naprawde warto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________Audi A4 Club Polska Post połączony: [time]Luty 05, 2010, 15:43:50 pm[/time]_________________________________________________

Mała dostała kilka gratów które pewnie Wam sie nie beda podobały, bo nie są ori, no ale cóż kazdy ma to co lubi :)

Wiec tak zamowilem na allegro podłokietnik moim zdaniem zblizony wygladem do ori, wyglada naprawde dobrze, podnosi sie ma dodatkowa przegródke jest z niego bardzo zadowolony koszt razem z przesylką ok. 70zł :>

329cbb914e5351cdmed.jpg

d4ff2ff9c4d7e097med.jpg

Nastepnie doszły tez czujnik temp zewnetrznej, wewnetrznej i zegarek dodam ze przy tym gadzecie akurat dlugo sie zastanawialem czy wogole go zamontowac, postanowilem zrobic to na próbe jak bedzie sie prezentowac, poraz kolejny jestem zadwowolony, dodatkowo obwódki radia :wink4:

f038c2b21fb50b33med.jpg

Dzisiaj zakupilem zarówki postojowe W5W led cena 2x7zł plus komplet H7 Philips BlueVision efekt super, znikneło drazniące zołte swiatło z reflektorów a o ile lepiej swiecą przekonam sie wieczorem :>

2f72a99ae3a46935med.jpg

No i jeszcze bo bym zapomnial pierwszy mod jaki wykonalem: montaz głosników w tylnią półke 6x9 Hertz DCX 690 graja swietnie :good:

a9a3ecc4430427famed.jpg

Powoli zaczynam sie rozgładac za felą na lato:)jak zwykle bywa mam dylemat 16" czy tez moze 17" Pozdro i zapraszam do komentowania :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten podłokietnik nie taki zły bo widziałem o wiele gorsze, ale radził bym ci jednak poszukać ori :wink4:

fele 16" :polew: stary minimum 17" i do tego jakaś gleba i już jest fajnie a o 18" nawet niewspomne :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...