Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Francja - Islandia do przerwy 16 - 14[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 14:43_________________________________________________no i żabki wygrały 36 - 28

Opublikowano
  • Autor

teraz MY :kox:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 16:29_________________________________________________sędzia :thumbdown:

Opublikowano

będzie dobrze :good:

Opublikowano

będzie dobrze :good:

tak trzymać :good:

Opublikowano

No i zaczeli 10-10 :thumbdown:

Opublikowano

Do przerwy jest :good: oby tak dalej to bedzie gites :good:

Opublikowano

Narazie nie jest gites :([br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 17:34_________________________________________________Te pedały nie powinny sędziować takiego meczu skoro mają jakioś uraz.

Finał się oddala niestety

Opublikowano
:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: sędziowie to chyba zaliczkę przed meczem dostali od Chorwatów :cool1:
Opublikowano
  • Autor

Te pedały nie powinny sędziować takiego meczu skoro mają jakioś uraz.

dla mnie to jest ustawiane...

to nie jest fair :kwasny:

uj z takim sędziowaniem :wallbash:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 18:01_________________________________________________pozamiatane

Opublikowano

Piękny meczyk! :kox: w wykonaniu sędziów... skurw$#^&* :sick3: Brak słów, te pierd@lone grubasy z Norwegii wypaczyli mecz na maxa :thumbdown::wallbash::sick3:

Opublikowano

1/3 bramek z karnych.A fuj...

Opublikowano

Aj tam i tak dobrze jest :decayed:

Opublikowano

no teraz trzeba szukać następców na następne imprezy bo póki co kadra się starzeje ... sędziowie bez komentarza :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: trzeba jutro wygrać i zachować twarz :good:

Opublikowano

Aj tam i tak dobrze jest :decayed:

Nie no jasne :) Ale nic tak nie wqrwia jak mecz wypaczony przez sędziów :) Bo po pierwszej połowie powinno być 3-4 przewagi naszych, a po przerwie mecz wyglądał na wyrównany z lekką przewagą Chorwatów, ale nasi graliby zupełnie inaczej gdyby mieli przewagę punktów :wink4: Inna sprawa że niewykorzystane sytuacje przy przewadze i te głupie straty piłki były fatalne w wykonaniu naszych :kwasny:

Opublikowano

Ku*** przegraliślmy ale i tak wielkie :notworthy: dla chłopaków moze i wygralibyśmy ale czy ktoś kiedyś wygrał z sedziami?? :sick3: szkoda teraz o medal bedzie cięzko ale wierzę w naszych szczypiornistów :mysli: będzie brąz :good:

Brak słów na temat sędziów z Norwegi :wallbash:

POLSKA :notworthy:

Opublikowano

Aj tam i tak dobrze jest :decayed:

No tak ale gdyby nie te 2 pasibrzuchy mogło być pięknie

Mecz wygrały barany z Norwegii

Opublikowano
  • Autor

Mecz wygrały barany z Norwegii

nie chce snuć teorii spiskowych ale Norwegowie zemścili się.... za wiecie jaki mecz, i Siódmiaka gasili cały czas
Opublikowano

Aj tam i tak dobrze jest :decayed:

Nie no jasne :) Ale nic tak nie wqrwia jak mecz wypaczony przez sędziów :)

Życie :decayed:

Ale może będzie brąz

Opublikowano

Mecz wygrały barany z Norwegii

nie chce snuć teorii spiskowych ale Norwegowie zemścili się.... za wiecie jaki mecz, i Siódmiaka gasili cały czas

Znając temperament Wenty narobi trochę szumu,

chociaż wiadomo sędzia ma ZAWSZE RACJĘ

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.