Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jak z tym śniatowem?? jak coś to o której z nowogardu i gdzie się ustawiamy??

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 180 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No właśnie próbujemy cosik ustalić :)!

Opublikowano

to jak coś dajcie znać jak najszybciej jak cosik to na koma

Opublikowano

Cysiu ja startuję chyba, i to o 10tej :D

Opublikowano

tylko czy aby na pewno żebym nie stał na darmo i żeby 50km na darmo też nie robić

Opublikowano

Cysiu czekam na odpowiedź od Galca, chce wyjechać o 10tej mogę wyjechać ewentualnie o 11tej ale czekam aż ten dziad mi napisze co i jak :D

Opublikowano

i co pojechał ktoś na to śniatowo??

Opublikowano

A no byliśmy, czekałem na Ciebie :/

Opublikowano

nie miałem pewnej wiadomości że na pewno tylko że jeszcze czekasz na sygnał od Galca więc odpuściłem. a w ogóle coś się tam działo??

Opublikowano

działo się :D wrzucam potem fotosy :D

Opublikowano

Chyba spoty umarły :( identyko jak na A6 :(

Opublikowano

no na to wygląda sam osobiście już rzadko się pokazuję na spotach acz kolwiek są one rzadko organizowane może jak zrobi się o wiele cieplej :mysli:

Opublikowano

Maćku to nic nie da :/ cieplej też juz było :/ a jak ktoś chciał to marzł nawet na -5-10 stopniowym mrozie. Teraz masz +15 wiec nic to nie zmienia, obawiam sie że to taki sam koniec jak na A6 :/

Opublikowano

wiesz można spróbować coś w terenie zrobić bo śniatowo to do końca nie było wiadomo czy coś tam będzie. jakiegoś grila albo ognisko bo do szcz jechać postać to nie bardzo mi sie chce zeby specjalnie po to 70km robić a w tygodniu nikt nie chce się zorganizować

Opublikowano

Doskonale Cię rozumiem ale jak widac na dzień dzisiaj zainteresowanie jest praktycznie zerowe i dlatego wpadłem między innymi na forum ZGY, bo to lokalne, blisko i chłopaki bardziej zorganizowani :D

Opublikowano

zainteresowanie jest zerowe bo w sumie jak widzę każdy ogarnia sobie jakieś plany i nie ma czasu na spoty albo nie ma też chęci jak powiedzmy osoby które mają troszkę km do przejechania (coś wiesz o tym Marcinie) żeby postać chwilkę i wrócić do domu owszem można by było organizować spoty typu ogniska grille itp ale znając życie to wpadnie stała ekipa czyli my i na tym się zakończy dlatego ja wolę ostatecznie jak zrobimy np garażówkę u Ciebie bądź u mnie i to jest na chwilę obecną najlepsze rozwiązanie i chyba się ze mną zgodzisz Marcinie

Opublikowano

Javhol :D garazówki są the best, przynajmniej się wie po co jedzie :D jak np. wymiana oleju u Aruzza :) albo jeszcze cosik w tym stylu, fakt że potem się biega po deszczu :D albo wisi na oknie ale to już nie moja zasługa :D. Co do spotów już nie chodzi mi o to o czym pisłeś wcześniej czyli spoty jakieś tam gdzie musisz postać chwilkę ale właśnie o takim wypadzie na zloty jak Kluczewo czy Śniatowo:) wtedy można by niezłą ekipą polecieć. Jest to wcześniej umawiane i możnaby się skusić na jakiś wspólny wypadzik. Nie dosyć że można popatrzeć na furki, debili i inne super egzemplarze to jeszcze do tego pogadać, po grillowac i się pośmiać :D z tym też chyba się zgodzisz:) już nie raz tak na zlotach było :)

Opublikowano

co prawda to prawda zawsze jest wesoło tylko widzisz że teraz zebrać ekipę na jakiś zlot to graniczy z cudem ja co prawda teraz miałem jechać na Śniatowo ale po tym jak dowiedziałem się że Śniatowo zostało odwołane to zrezygnowałem a akurat pojawiła się okazja sprawdzenia mocy w hondzince i to za darmo to postanowiłem tam polecieć aczkolwiek teraz zapewne się wybiorę na jakiś zlocik jak będzie coś organizowanego :wink4:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 21:57_________________________________________________a co do spacerowania po deszczu to już nie moja wina :P taka ładna pogoda była więc musiałem się przejść :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.