Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cysiu czekam na odpowiedź od Galca, chce wyjechać o 10tej mogę wyjechać ewentualnie o 11tej ale czekam aż ten dziad mi napisze co i jak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zna ktoś to auto? moze je widzial albo właściciela zna? moze ktoś by był tak mily i by luknol na nie?

http://otomoto.pl/volkswagen-golf-plus-2-0-tdi-sport-50-tys-km-C18041960.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku to nic nie da :/ cieplej też juz było :/ a jak ktoś chciał to marzł nawet na -5-10 stopniowym mrozie. Teraz masz +15 wiec nic to nie zmienia, obawiam sie że to taki sam koniec jak na A6 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz można spróbować coś w terenie zrobić bo śniatowo to do końca nie było wiadomo czy coś tam będzie. jakiegoś grila albo ognisko bo do szcz jechać postać to nie bardzo mi sie chce zeby specjalnie po to 70km robić a w tygodniu nikt nie chce się zorganizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale Cię rozumiem ale jak widac na dzień dzisiaj zainteresowanie jest praktycznie zerowe i dlatego wpadłem między innymi na forum ZGY, bo to lokalne, blisko i chłopaki bardziej zorganizowani :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainteresowanie jest zerowe bo w sumie jak widzę każdy ogarnia sobie jakieś plany i nie ma czasu na spoty albo nie ma też chęci jak powiedzmy osoby które mają troszkę km do przejechania (coś wiesz o tym Marcinie) żeby postać chwilkę i wrócić do domu owszem można by było organizować spoty typu ogniska grille itp ale znając życie to wpadnie stała ekipa czyli my i na tym się zakończy dlatego ja wolę ostatecznie jak zrobimy np garażówkę u Ciebie bądź u mnie i to jest na chwilę obecną najlepsze rozwiązanie i chyba się ze mną zgodzisz Marcinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Javhol :D garazówki są the best, przynajmniej się wie po co jedzie :D jak np. wymiana oleju u Aruzza :) albo jeszcze cosik w tym stylu, fakt że potem się biega po deszczu :D albo wisi na oknie ale to już nie moja zasługa :D. Co do spotów już nie chodzi mi o to o czym pisłeś wcześniej czyli spoty jakieś tam gdzie musisz postać chwilkę ale właśnie o takim wypadzie na zloty jak Kluczewo czy Śniatowo:) wtedy można by niezłą ekipą polecieć. Jest to wcześniej umawiane i możnaby się skusić na jakiś wspólny wypadzik. Nie dosyć że można popatrzeć na furki, debili i inne super egzemplarze to jeszcze do tego pogadać, po grillowac i się pośmiać :D z tym też chyba się zgodzisz:) już nie raz tak na zlotach było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda to prawda zawsze jest wesoło tylko widzisz że teraz zebrać ekipę na jakiś zlot to graniczy z cudem ja co prawda teraz miałem jechać na Śniatowo ale po tym jak dowiedziałem się że Śniatowo zostało odwołane to zrezygnowałem a akurat pojawiła się okazja sprawdzenia mocy w hondzince i to za darmo to postanowiłem tam polecieć aczkolwiek teraz zapewne się wybiorę na jakiś zlocik jak będzie coś organizowanego :wink4:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 21:57_________________________________________________a co do spacerowania po deszczu to już nie moja wina :P taka ładna pogoda była więc musiałem się przejść :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...