Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy po wyczyszczeniu katalizatora mogą być problemy?


Inkognito

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

niedawno oberwał mi sie katalizator (cos w nim dzwoniło) wiec pojechałem go wyczyścić wycieli go opróżnili i wstawali z powrotem pustą puszkę jest to a4 z 96 roku 1.8 125 koni co to zmienia prócz dźwięku?? czy mogą być jeszcze jakieś problemy czy może lepiej w to miejsce wstawić jakaś strumienice jak tak to jaka??? przepraszam jeśli ten temat juz był!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy twierdzą że powinni wspawać prostą rurkę... jeździj nie powinno nic się stać oprócz dźwięku - a jak to będzie męczące to wspawać rurkę w obudowie i będzie ciszej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jest taki śmieszny dźwięk hehe prawie jak polonez:P ale to mi nie przeszkadza a co myślicie nad strumienicami czy to sa dobre rozwiązania i czy to cos poprawia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi ci za***iście brzeczeć jak puszczasz gaz , fachowcy powinni w to wspawać rurke.

a co myślicie nad strumienicami czy to sa dobre rozwiązania i czy to cos poprawia??

nie kombinuj wstawiaj rure , daruj sobie strumienice ,tylko w Golfach III i Calibrach stwierdzono przyrost mocy na strumienicy , oczywiście magnetyzery tez musiały zostać założone , działa to tylko w takim zestawieniu. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jest taki śmieszny dźwięk hehe prawie jak polonez:P ale to mi nie przeszkadza a co myślicie nad strumienicami czy to sa dobre rozwiązania i czy to cos poprawia??

ogólnie na forum nie polecane...

sam miałem w skodzie 1.4 i mi nie przeszkadzało... żadnych plusów nie zauważyłem

tylko w Golfach III i Calibrach stwierdzono przyrost mocy na strumienicy , oczywiście magnetyzery tez musiały zostać założone , działa to tylko w takim zestawieniu. :good:

mam nadzieję że Dawid to prawidłowo zrozumiał :gwizdanie:

przeciez magnetyzery to pic na wodę. wiekszej ściemy nie bylo od lat w swiecie motoryzacji

a nie mówiłem... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jest taki śmieszny dźwięk hehe prawie jak polonez:P ale to mi nie przeszkadza a co myślicie nad strumienicami czy to sa dobre rozwiązania i czy to cos poprawia??

poprawia ale nie w 1.8. spokojnie mozesz wspawac rurke.[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 12:58_________________________________________________

oczywiście magnetyzery tez musiały zostać założone

przeciez magnetyzery to pic na wodę. wiekszej ściemy nie bylo od lat w swiecie motoryzacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że Dawid to prawidłowo zrozumiał :gwizdanie:

Dawid pewnie zrozumiał endriu juz niestety nie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki czyli wszystko wiem czyli zrobili mi to jak zwykłe patałachy dobrze ze dałem tylko za to 30 zł) czyli aby pozbyć sie tego śmiesznego dźwięku rurka w środek i po sprawie... wielkie dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki czyli wszystko wiem czyli zrobili mi to jak zwykłe patałachy dobrze ze dałem tylko za to 30 zł) czyli aby pozbyć sie tego śmiesznego dźwięku rurka w środek i po sprawie... wielkie dzięki :hi:

ja w adeerze tez miałem wycięty katalizator , ale nie zostawiłem puszki tylko wywaliłem cały i wstawiłem rure 2" , dzwięku/brzęczenia nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w adeerze tez miałem wycięty katalizator , ale nie zostawiłem puszki tylko wywaliłem cały i wstawiłem rure 2" , dzwięku/brzęczenia nie było

Tylko wtedy mogą być problemy podaczas przeglądu. A nie lepiej kupić coś tylko przypominającego kata i wspawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rozbebeszeniem i wstawieniem rurki raczej nie ma dużo pracy wiec po co jeszcze wydawać pieniadze.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...