Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Sterownik do centralnego zamka - opinie


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam centralny zamek w autku, ale niestety bez pilota. Drazni mnie to troche bo czasem zamek zamarznie, a i od wkladania klucza lakier sie rysyuje w okolicach klamki :confused4:no nie ma co pisac wiadomo ze pilot bylby o duzo lepszy. Wiec co o tym myslicie, uzwyal moze ktos??czekam na opinie!!

http://moto.allegro.pl/item883703107_sterownik_audi_80_100_a2_a3_a4_a6_a8_tt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, też mam tą chińszczyznę z allegro już jakiś czas tylko że kluczyk scyzoryk i narazie sprawuje się dobrze. tylko w zimę tak jakby miał dużo krótszy zasięg :mysli: centralka wygląda na taką samą co mam. myślę że za te pieniądze można sobie trochę ułatwić życie bo mnie też denerwowało otwieranie z kluczyka i szukanie po ciemku zamka. chyba po prostu takie przyzwyczajenie do pilota z poprzedniego auta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robiłem tego sam ponieważ nie mam do tego warunków, a że to było tuż przed zimą to pod chmurką było już za zimno a do lata nie chciałem czekać bo to właśnie w zimie się bardzo przydaje gdy zamarzają zamki. pojechałem do kolesia który się specjalizuje w tych sprawach i całość założył mi w 15min, ale skasował mnie prawie na 100zl :wallbash: jak mówiłem że chciałem to zrobić sam to zaczął mi coś opowiadać ze nie jeden już taki był a później pompkę centralnego do niego przywoził na naprawę (ale zapewne tak mówił tylko dlatego żeby mieć klienta) szczerze mówiąc gdyby to było lato to podjął bym się tego sam i kasa by w kieszeni została. aaa i niby przysyłają oni z centralką instrukcję montażu jej, ale lepiej sobie poszukaj na forum, jest cała fotorelacja krok po kroku opisana jak to zrobić, jaki kolor przewodu, gdzie podłączyć itp. więc jeśli masz warunki i trochę samozaparcia napewno sobie poradzisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpinasz sie w kostki które masz przy pedałach po lewej stronie , trzeba tylko zdjać obudowe która trzymaja 2 wkrety :good:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 23:42_________________________________________________a może lepiej odrazu jakis alarm z dzwiekiem :wink4:

http://moto.allegro.pl/item887572140_sam_zamontuj_autoalarm_do_audi_a4_b5_1995_2000r.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze szkoda że ja nie pomyślałem o takim czymś żeby założyć od razu taki centralny z alarmem :confused4: koszt nie dużo większy niż zapłaciłem za scyzoryk z centralką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...