Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Czy jest alarm?


xmtx

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dawno kupiłem A4 1.9 TDI z 96 roku tylko nie wiem czy moje autko posiada alarm i też do końca nie wiem jak to sprawdzić. Dokładam też zdjęcie kluczyka możę to coś komuś powie.

zdjcie062l.jpg

[mod]Proszę używać prefixów[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem takiego przycisku, a w momencie przekręcania kluczyka w drzwiach działa centralny zamek, ale nie migają kierunkowskazy, brak jakiegokolwiek dźwięku. Czy może być odłączony / wyciągnięty / może to kwestia jakiejś elektryki?

A po lewej stronie kierownicy jest dioda, nie świeci, obok niej jest plastikowa zaślepka pod która jest 4-5cm odciętego kabla - czy mógł to być wyciągnięty alarm?

Z góry dzięki za odpowiedzi!![br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 08:31_________________________________________________Dodaje fotki tej diody i kabelka:

zdjcie0100g.jpg

zdjcie0101.jpg

I jeszcze jedno pytanie: jak sprawdzić czy mam immobilisier?

Z góry dzięki za odpowiedzi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co masz wygląda na dokładane zabezpieczenie... jakieś odcięcie + alarm z pilotem. Immobilizer fabryczny raczej masz , zapala się pomarańczowa kontrolka z kluczykiem ?? Jak wygląda kluczyk , sprawdź czy nie ma w nim szklanej baniuszki (transpondera), dlaczego pytasz czy masz immo ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka się zapala. kluczyk jest taki jak na zdjęciu ma jeden przycisk. zastanawia mnie tylko dlaczego nie ma tego przycisku na słupku i czemu kierunkowskazy nie mrugają przy przekręnceniu kluczyka w drzwiach. już nie mówię o tym że nie działa ten przycisk na kluczyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka się zapala. kluczyk jest taki jak na zdjęciu ma jeden przycisk. zastanawia mnie tylko dlaczego nie ma tego przycisku na słupku i czemu kierunkowskazy nie mrugają przy przekręnceniu kluczyka w drzwiach. już nie mówię o tym że nie działa ten przycisk na kluczyku.

jeśli nie masz wyłącznika sensorów ruchu na słupku-to oznacza,że auto nie miało w standardzie alarmu i ktoś dołożył jakiś alarm,jak to sprawdziC,czy w ogóle masz alarm? proste-zamknij sie w aucie i po okolo 30 sekundach od zamknięcia auta-rusz kierownicą,lub pociągnij za klamke,jak zawyje-masz alarm :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...