Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] OFF ROADOWA Suzuki vitara

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam już prawie ukończoną moją wiertarke do jazdy off road . :)

Silnik 1.6 , 16v , 100 KM benzynka

Naped 4x4 , reduktor

Wyposażenie :

-walizka kluczy

- siekiera

- łopata

:)

Mody :

-pełny przegląd , i serwis z wymianą wszystkich pasków i płynów , olejów filtrów itp.

-podniesiony na zawiaeszeniu ok 10 cm

- mocniejszy most przedni z Grand vitary 2.5 v6

-zderzak przód pod wyciągarkę

-wyciągarka 12000 lbs , 5.5 tony z 30 m liną stalową 9mm

- opony 30 cali

- 2 halogeny dalekosiężne przód

- ściągany pług

zostało jeszcze :

-linki (odciągi) do ochrony przed gałęziami :)

- dodatkowe oswietlenie przód i tył

- zrobienie zderzaka stalowego tył

- dystanse do felg

4d4b2dd2539fcf03m.jpg

771ae6e8291f991bm.jpg

4ace1627527479cam.jpg

a92bbb03d243529fm.jpg

Opublikowano

No i fajna zabawka do lasu :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak jest możliwość to prosze moda o zamazanie tablic , bo zapomnialem :decayed:

[mod]Możesz to sam zrobić - zamaluj i wstaw ponownie zdjęcia[/mod]

Opublikowano

wozik w sam raz do zabaw w terenie, a teraz idealnie sprawuje sie w warunkach zimowych :naughty:

:good:

Opublikowano
  • Autor

no tak odsniezanie stalo sie milsze :) , pisales pw, zawias nie urusł 10cm, mysle ze ok 8cm, 9 cm nie mierzyłem,

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 14:30_________________________________________________tak naprawde vitara jest autem , które podnieść nie jest łatwo. Calmini kosztuje wiaderko $$$, ja robiłem na zasadzie przepisu z forum suzuki

Opublikowano

No kolege pojeepalo! Sam chcialem zakupic jakiegos offa ale boje sie, ze skoncze na zakupie i nie bede mial czasu na jazde :/

Wez mnie na stopa do lasu :decayed:

Gratki!

Opublikowano
  • Autor

No kolege pojeepalo! Sam chcialem zakupic jakiegos offa ale boje sie, ze skoncze na zakupie i nie bede mial czasu na jazde :/

Wez mnie na stopa do lasu :decayed:

Gratki!

na początku założeniem było kupno gotowego auta off , ale samam frajda jest właśnie w budowaniu takiego auta, patrzysz jak z niewinnej małej terenówki robi się małe lekki potworek, jeszcze nie jest tak jak bym chciał, zobaczymy co czas pokaże, zdjęcia nie oddają tego efektu, chętnie moge przewieź :> , i oczywiście zachęcam do kupna :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.