Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Jak skasować korekcje długoterminowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Mam taki problem potrzebuje skasować korekcje długoterminowe w silniku 1.6 AHL Za pomacą Vaga. Wie ktoś może jak to zrobić i gdzie dokładnie tego szukac??

Opublikowano

a co to jest korekcja długoterminowa?

o błędy Ci chodzi?

Opublikowano
  • Autor

Chodzi o skasowanie mapy wtrysku benzyny , bo musze ja zebrac na nowo!

Opublikowano

Chodzi o skasowanie mapy wtrysku benzyny , bo musze ja zebrac na nowo!

map wtrysku całkowicie nie dasz rady skasować,możesz jedynie przywrócić wartości domyślne :wink4: "odchyły" na + lub - mogą być do 15 %,ale ECU sam koryguje takie rzeczy i jest to w granicach normy-jeśli jest więcej-pokazuje takie anomalie,jako błąd...przywrócenie wartości domyślnych=reset ECU,poprzez odpięcie klem AKU na ponad pół godziny,lub VAGiem silnik/adaptacje/kanał00=przywrócenie ustawień fabrycznych... :wink4: procedura po resecie, identyczna ,jak w przypadku adaptacji przepustnicy...
Opublikowano
  • Autor

Co rozumiesz przez"procedura taka sama jak w przypadku przepustnicy"??Jestem w tej dziedzinie jeszcze nie zabardzo obczajony :confused4:

Opublikowano

Co rozumiesz przez "procedura taka sama jak w przypadku przepustnicy"??Jestem w tej dziedzinie jeszcze nie zabardzo obczajony :confused4:

jeśli jesteś "nieobczajony",to skąd wiesz,że musisz wyrównywać mapy wtrysku??? zacznij czytać Forum,wszystko jest opisane-w wyszukiwarke wpisujesz "Adaptacja przepustnicy" i reszte sam wyczytasz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jestem nie obczajony, tak jak mówilem, a ta korekcje to kazali mi zrobic koledzy z forum , zeby dokladnie ustawic mape gazu

Opublikowano

Jestem nie obczajony, tak jak mówilem, a ta korekcje to kazali mi zrobic koledzy z forum , zeby dokladnie ustawic mape gazu

mape gazu,niech ustawi gazownik,bo resetem przywrócisz wartości domyślne ale dla wtrysku benzyny,nie dla gazu,poza tym nic nie wspominałeś o tym,ze sprawa dotyczy gazu

Chodzi o skasowanie mapy wtrysku benzyny , bo musze ja zebrac na nowo!

:acute:
Opublikowano
  • Autor

Sprawa dotyczy benzyny!, musze zrobic korekte benzyny i zebrac na nowo mape benzyny potem dopiero gazu!

Opublikowano

Sprawa dotyczy benzyny!, musze zrobic korekte benzyny i zebrac na nowo mape benzyny potem dopiero gazu!

reset kompa przywróci wartości domyślne,czyli takie,jak fabryka wprowadziła,pojezdzić chwile,zeby sie zaadoptowało i wtedy kalibracja gazu,ale to już wiesz :wink4:
Opublikowano

Włącz zapłon, połącz się z silnikiem (01), wejdź w adaptacje (10), wpisz 0, daj na Test, później na Save. Wyłącz zapłon, zaadaptuj przepustnicę i to wszystko.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.