Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Piaswczno mechanik samochodowy


bossawka

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Polecam mechanika z firmy Dakar Serwis mieszczącego się w Piasecznie na ul Sękocińskiej 19 tel (22) 750 02 12 kom 506 147 417 Pan Andrzej Rogowski www.dakarserwis.com.

Podjechałem do niego bo miałem najbliżej. Wcześniejszy mechanik stwierdził że mam prawdopodobnie do wymiany uszczelkę pod miską olejową. Zakupiłem u naszego kolegi olej, części filtr i wstawiłem auto na wymianę. Na drugi dzień mechanik stwierdził że to nie tam i zaproponował umycie silnika założenie osłon i po przejechaniu ok 1000km miałem się zgłosić na ocenę gdzie cieknie. Silnik umyli mi pracownicy warsztatu gdzieś w Piasecznie za 30 zł i do tego umyli auto :good: Okazało się że padnięte jest uszczelnienie pod chłodnicą oleju. Wymiana oleju 30zł, uszczelki 50zł. Dowiedziałem się że przegląd auta kosztuje ok 100zł, wymianę oleju robią również przez bagnet.

Mój znajomy robił u nich przegląd okresowy i z ich roboty jest bardzo zadowolony tylko narzekał na ceny części. Powiedział że na przyszłość będzie jechał z własnymi częściami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...