Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Racedriver GRID -problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

racedriver GRID ---- ziomki pomóżcie nie moge uruchomic gry w trybie internetowym,żeby grac w sieci ??

Opublikowano

Napisz do kolego Reniu - to jest stary GRIDMaster :naughty::kox:

Opublikowano

Kurcze dawno to było :mysli: Nie przypominam sobie by były jakiekolwiek problemy z grą online. Trzeba było mieć ząłożony profil, wybierało się grę sieciową i tyle.

Chcąc grac z kumplami trzeba było mieć tą samą wersję gry (patche).

Może serwery gry nie działają? Kumple mogą grać online?

PS, mówię o wersji PC bo tylko z taką miałem styczność

Opublikowano
  • Autor

masz na mysli profil zalozony w grze ? czy na jakiejs str internetowej?

Opublikowano

W grze, żadnych dodatkowych figur nie trzeba było robić.

Opublikowano
  • Autor

W grze, żadnych dodatkowych figur nie trzeba było robić.

to znaczy ??? wytłumacz jak laikowi

:decayed:

Opublikowano

Tu masz co i jak:

Opublikowano
  • Autor

Tu masz co i jak:

nieda rady potrzebuje jakiegos kodu dostepu???? :shocked: :shocked: :shocked: jeszcze raz instaluje zobaczymy

Opublikowano

Zrób screena komunikatu, może dojdziemy o co chodzi :mysli:

Opublikowano
  • Autor

wybieram: FXxIS.jpg

następnie: 1hZAGi.jpg

następnie: 1hZI9J.jpg

następnie: q_IM9.jpg

...iiii plee :wallbash: :wallbash: 1hZZCJ.jpg

Opublikowano

No właśnie, masz takie konto wstworzone?

Jesli nie, to 3 screenie machnij "create new account" bo z ostatniego screena wynika że takie kotro nie istnieje.

Opublikowano
  • Autor

to machnołem w 3im "create new account" i.....??????

FYzzA.jpg ale z kąd password??????? instrukcje przeczytałem i nic :thumbdown:

Opublikowano

Po prostu zakładasz hasło na konto ktore tworzysz, zapisz sobie je byś nie zapomniał. Teraz już powinno wszystko grac :hi:

Enter password - wpisujesz nowe hasło

Confirm password - jeszcze wpisujesz to samo dla sprawdzenia poprawności.

Create - zatwierdzasz wszystko.

Opublikowano
  • Autor

Po prostu zakładasz hasło na konto ktore tworzysz, zapisz sobie je byś nie zapomniał. Teraz już powinno wszystko grac :hi:

Enter password - wpisujesz nowe hasło

Confirm password - jeszcze wpisujesz to samo dla sprawdzenia poprawności.

Create - zatwierdzasz wszystko.

sprawdze i dam znac jak poszlo :hi:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:41_________________________________________________

r53vr.jpg 1-nowy nick

2-nowe hasło

3-powtórzyłem hasło

4-zrobiłem CREATE ...i :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

Wymyśl inny nick (np. BulikA4) bo ten jest najprawdopodobniej zajęty, próbuj do skutku aż nie będzie komunikatu "Invalid username".

Noż kurcze musi się w końcu udać :chytry::good:

Opublikowano
  • Autor

no i gitara ale sie nagrałem :polew: :polew: :polew: :polew:

Grid GURU :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.