Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bura sukA / wiejski mod str3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lakier [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:06_________________________________________________jakis specjalny do lamp za 20 zł malowane 4 razy

Opublikowano

lakier

ten z allegro? widac w miare swiecidełka :mysli:

Opublikowano

nie chyba kupił w jakims sklepie z lakierami samochodowymi.

ale na zdjeciu to jeszczejakoś wygląda gorzej w realu :>[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:09_________________________________________________widać w miare :>

4 razy malowane według mnie raz gora dwa razy by wystarczyło

ale tak chciał wazne ze jemu sie podoba :>

Opublikowano

nie chyba kupił w jakims sklepie z lakierami samochodowymi.

ale na zdjeciu to jeszczejakoś wygląda gorzej w realu :>[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:09_________________________________________________widać w miare :>

4 razy malowane według mnie raz gora dwa razy by wystarczyło

ale tak chciał wazne ze jemu sie podoba :>

a polerowane było czy tak tylko zasprejowane?

Opublikowano

tak tylko zasprejowane ale przez lakiernika

Opublikowano

tak tylko zasprejowane ale przez lakiernika

ja myślałem zrobić to tak jak u Glinka, zamalowane a potem polerka papierkiem :wink4:, poćwiczę na przedliftowej lampie :decayed:

Opublikowano

Nie przesadzajmy w rl tez zle nie wyglada :decayed: do tego autka pasuje, teraz jeszcze przod lampki polift i bedzie :good:

Opublikowano

zależy kto co lubi :>

Opublikowano
  • Autor

Ty panie gienek nie cwaniakuj tylko swoje auto pokaz :naughty: i nie piernicz ze sie nie swieca lampy po malowaniu bo jak sa czyste to poki co sie blyszcza jak psu dzwonki :decayed::wink4:

Opublikowano

a czy ja powiedziałem ze sie nie swiecą??

Opublikowano

Ty panie gienek nie cwaniakuj tylko swoje auto pokaz :naughty: i nie piernicz ze sie nie swieca lampy po malowaniu bo jak sa czyste to poki co sie blyszcza jak psu dzwonki :decayed::wink4:

Moje zdanie znasz... dla mnie za ciemne w realu. Swieca OK. Nie wiem tylko jak odblask bo sie nie przyjrzalem... wiosna u Was przyszla ze letnie kola juz na aucie :D??

Opublikowano
  • Autor

a czy ja powiedziałem ze sie nie swiecą??

Sorki misiu w pospiechu czytalem i cos mi sie pokickalo, ale swojej bejbi tez bys juz mogl zrobic profil na stronie i jak chcesz lampy dymic to jedz do witka bo moze na dwa razy tego sprayu zostalo.

KANAL Wiosny nie ma ale i tak jest za***iście :D gumy zmienilem w sobote bo razily mnie w oczy juz te sliczne i mega wielkie alukolpaki :decayed:

Opublikowano

nie umiem dlatego nie mam profilu :tongue4: ledwo ciebie tutaj znalazłem :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.