Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gienek150

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mozna o jakis filmik jak to przyspiesza od 0 do 140 np
  2. a dlaczego nie pomoze?? ja jakos czysciłem kumplowi w afn w taki sposob i jakos jest wszystko ok. wiec nie rozumiem co nie tak. według mnie zadnej filozofii tam nie ma.[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 23:42_________________________________________________wrzucisz turbo a moze zrob swoją foto relacje co? po co mamy ogladac ten filmik humorystyczny i na nim sie wzorować
  3. sory panowie ale wyjasni nam ktoś co ten koles z filmiku robi nie tak??
  4. sory ale 600 zł to troche dużo jak na jeden dzień roboty nawet może nie [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 10:57_________________________________________________ale w tym filmiku nie ma nic o czyszczeniu kwasowym :tongue 4:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 11:40_________________________________________________
  5. dlaczego parodia? co tam jest nie tak?
  6. nie umiem dlatego nie mam profilu ledwo ciebie tutaj znalazłem :>
  7. jakby ktoś chciał w łódzkim wyczyscić piszcie
  8. a czy ja powiedziałem ze sie nie swiecą??
  9. zależy kto co lubi :>
  10. tak tylko zasprejowane ale przez lakiernika
  11. vag podpinany nie ma błedów sonda ok przepływka pompuje jak trza zostaja swiece i cewki do sprawdzenia[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:17_________________________________________________pompa paliwa sprawdzana pompuje jak trzeba suszarka tez dmucha dobrze
  12. nie chyba kupił w jakims sklepie z lakierami samochodowymi. ale na zdjeciu to jeszczejakoś wygląda gorzej w realu :>[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:09_________________________________________________widać w miare :> 4 razy malowane według mnie raz gora dwa razy by wystarczyło ale tak chciał wazne ze jemu sie podoba :>
  13. lakier [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:06_________________________________________________jakis specjalny do lamp za 20 zł malowane 4 razy
  14. wreszcie wystawiłeś zdjecie z lampami??
  15. witam tez mam tego typu problem jak depne na zimnym to szarpie i przez minute chodzi jak traktor i nie reaguje na gaz po chwili wszystko wraca do normy. czego to moze byc wina ? moze ktoś miał taki problem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.